Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stiverne vs Wilder
26-08-2014, 06:57 PM
Post: #11
RE: Stiverne vs Wilder
Sander, zgadzam się. 12 rund pokazałoby prawdziwe możliwości Deontaya (głupie imię), ale spodziewam się wygranej Stiverne'a przed czasem. Mówiąc to, nie jestem hejterem Wildera, po prostu mało mnie przekonuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2014, 07:54 AM
Post: #12
RE: Stiverne vs Wilder
Ciężko podjąć się typowania wyniku, bo nic nie wiadomo o Wilderze, dawanie mu 10% czy coś w ten deseń to delikatna przesada. Niby wszystko przemawia za Stiwernem, ale co by nie pisać to przecież Bermane nie jest jakimś super hiper zajebistym bokserem przecież, nie ma się co zachłystywać. Wg mnie Wilder ma za małe doświadczenie, zbyt mało rund przeboksował, w sumie zamiast tych wszystkich jednorundowych parodii mógłby mieć chociaż jedną walkę na cały dystans i lepiej by na tym wyszedł. Jak Stiwerne ustoi ataki cepami to szanse Wildera będą spadać. Kibicuję Bermanowi, choć jakby Wilder miał pas też byłoby ciekawie, fajna walka się szykuje, chyba ktoś będzie leżał. Niby poziom bokserski niższy niż Kliczek i Pulew ale czekam z niecierpliwością, rusza się coś w tej dywizji, ta walka udowadnia że nie chodzi tylko o poziom boksowania, ale również o równiejsze szanse i nie dobieranie do obron pięściarzy barowych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2014, 10:32 AM
Post: #13
RE: Stiverne vs Wilder
Organizacyjnie walka kuleje, co chwila pojawiaja sie sprzeczne info i kolejne daty przetargu. Jeszcze wczoraj byla mowa o pieciu grupach promotorskich, ktore chca stanac do przetargu, ale dzis WBC rozwiewa watpliwosci: maja informacje z obozow piesciarzy ze porozumienie jest bardzo blisko, a brakuje "tylko" daty i miejsca pojedynku.

Prawdopodobnie bedzie to 13.12.14 ale to wrozenie z fusow.

Paradoksalnie jak na walke dwoch puncherow o pas w HW, z ktorych jeden jest Amerykaninem, glownym problemem jest...brak zainteresowan tv. SHO niby jest zainteresowana, ale oferty ciagle nie przedstawila, HBO w ogole niezainteresowana - mozliwe ze walke pokaze jakas inna stacja (ESPN?).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2014, 03:59 PM
Post: #14
RE: Stiverne vs Wilder
Można się było spodziewać takich numerów, Don King to jest ciężki człowiek do negocjacji, szczególnie dziś, gdy nie znaczy już nawet 10% tego co znaczył w swoim prime.

Wilder wyraźnie chce tej walki, nie pęka i wierzy w siebie. Na twitterze nawet wyśmiewa Stiverne'a, dopytując czy to on prosi Kinga o przeciąganie terminu organizacji walki. Zobaczymy, oby się to szybko potoczyło, bo to starcie ma potencjał na walkę roku, przynajmniej w wadze ciężkiej.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2014, 05:16 PM
Post: #15
RE: Stiverne vs Wilder
(02-10-2014 10:32 AM)Gogolius napisał(a):  Paradoksalnie jak na walke dwoch puncherow o pas w HW, z ktorych jeden jest Amerykaninem, glownym problemem jest...brak zainteresowan tv.

Mnie to dziwi, że telewizje nie są albo są słabo zainteresowane taką walką. W końcu to HW, a o pas WBC ma walczyć Amerykanin. Tego w USA dawno nie było...


@Sander
Masz jakieś info, że wina leży po stronie Kinga? Czy chodzi o to, ze Wilder może nie jest w Ameryce popularny?

Wilder wyśmiewa Stiverne'a a Stiverne ...Wildera. Mnie ta walka jakoś specjalnie nie jara, ale ciekawy jestem rozstrzygnięcia, więc mam nadzieję, że jednak do niej dojdzie w tym roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2014, 11:11 AM
Post: #16
RE: Stiverne vs Wilder
Martin, jak to z Tobą jest? Na początku roku, dziwisz się że bardziej czekam na walkę Pascal - Bute niż Szpilka-Jenngins. Ogólnie często podkreślasz, że waga ciężka jeśli nie jest Twoją ulubioną to na pewno do ulubionych się zalicza. Masz mega ochotę na walkę Kliczko-Pulev, a walka Wilder-Stiverne Cię nie jara?

Czemu? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2014, 12:35 PM
Post: #17
RE: Stiverne vs Wilder
@Martin
Nie mam takiego info, nie gadałem ostatnio z Donem. Tongue

Ale się domyślam...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2014, 12:36 PM
Post: #18
RE: Stiverne vs Wilder
Coś ostatnio twoje kontakty z Donem osłabły, Sander...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2014, 02:20 PM
Post: #19
RE: Stiverne vs Wilder
(04-10-2014 11:11 AM)Gogolius napisał(a):  Martin, jak to z Tobą jest? Na początku roku, dziwisz się że bardziej czekam na walkę Pascal - Bute niż Szpilka-Jenngins.

To jest dla niezrozumiałe po dziś dzień...mnie walka Polaka na takim poziomie zawsze interesuje najbardziej.

(04-10-2014 11:11 AM)Gogolius napisał(a):  Ogólnie często podkreślasz, że waga ciężka jeśli nie jest Twoją ulubioną to na pewno do ulubionych się zalicza. Masz mega ochotę na walkę Kliczko-Pulev, a walka Wilder-Stiverne Cię nie jara?

Czemu? Smile

Waga ciężka to moja ulubiona kategoria. Kliczko vs Pulew to walka właśnie dla koneserów boksu, gdyż to zestawienie dwóch pięściarzy, którzy posiadają bardzo wysokie umiejętności i np. walki Pulewa dużo bardziej mi się podobały niż Stiverne'a, który jest taki dość nudnawy...
Stiverne vs Wilder nie jara mnie w tym sensie, że to jak na walkę o pas WBC HW jest dość zaskakujące, bo kim jest Wilder??? Jednak napisałem też, że jestem ciekawy rozstrzygnięcia więc nie jest tak, że mi ta walka zwisa i powiewa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2014, 02:36 PM
Post: #20
RE: Stiverne vs Wilder
Martin
Naprawdę dla ciebie Pulev jest ciekawy, a Stiverne nudny? Undecided
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości