Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
20-07-2014, 09:08 PM
Post: #11
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
Czyżby Polsat nie miał w całości praw do gal HBO? Wszystkie gale z tej stacji jakie ostatnio pokazywali były jednocześnie galami Top Rank, do których prawa są zdaje się sprzedawane oddzielnie. Polsat nie pokazał także np. w tym roku gali Kovalev-Agnew, która też była transmitowana przez HBO. Wydaje mi się, że Polsat ma prawa tylko do gal Top Rank, a żadnej umowy z HBO nie mają. Pozostałe walki trzeba zdaje się kupować oddzielnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2014, 09:14 PM
Post: #12
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
W sumie tak,chociaż gala Gołowkin-Stevens była pokazywana a organizowana była przez K2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2014, 10:42 PM
Post: #13
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
Jeżeli Geale zdoła przetrwać do późniejszych rund, może być naprawdę niewygodnym zawodnikiem dla GGG. Jennings ogra Pereza na punkty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2014, 10:55 AM
Post: #14
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
Też bardzo żałuję, że jest w Canal +, bo pewnie dopiero w październiku będę miał jak odrobić te walki w jakiejś normalnej jakości...
Co do typów... Myślę podobnie jak Slayer. Jennings jest dla mnie zdecydowanym faworytem, w mojej opinii jest lepszym pięściarzem praktycznie w każdym calu. Main event zapowiada się, co dziwne, ciekawie, ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić porażki GGG. Geale jest świetny, ale Dołovkin doskonały. Nie wykluczam oczywiście wyrównanej walki i werdyktu, ale chyba jednak zwycięzcą zostanie ogłoszony Giennadij.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2014, 02:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2014 02:29 PM przez Krzych.)
Post: #15
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
Przynajmniej wiemy, że Geale nie wyjdzie przestraszony i będzie próbował do końca. Jako pierwszy. Najlepiej jak na razie Stevens, który chociaż jedną rundę walczył tak jakby chciał wygrać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2014, 02:32 PM
Post: #16
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
Ej no przeciez GGG ma juz zasoba wielorundowa mordercza wymiane w swojej karierze ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2014, 02:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2014 02:40 PM przez Krzych.)
Post: #17
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
No dobra ja mówię o obecnych czasach i obronach pasa. Kassim Ouma walczył z nim 3 lata temu. Chodzi mi o obecną sytuację, kiedy jest mistrzem i podobno królem MW a przeciwnicy wyglądają jak wyglądają. Na szczęście w końcu będzie jakaś poważna obrona, w końcu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2014, 03:50 PM
Post: #18
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
Chyba tylko ja się cieszę, że te walki będą transmitowane na Canal+Sport..........co Wy wszyscy macie platformę Solorza?

Geale to najcięższy rywal dla GGG, powinien być trudniejszy niż Stevens, jednak tutaj ja przynajmniej nie zastanawiam się kto będzie zwycięzcą tylko czy Geale przetrwa cały dystans. Daję mu na to 50% szans i liczę na naprawdę dobrą walkę.

Z kolei trudno wytypować zwycięzcę pojedynku Perez - Jennings. Mało prawdopodobne jest, że ktoś tu kogoś znokautuje, raczej będzie decyzja sędziowska.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2014, 04:03 PM
Post: #19
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
Ja mam Polsat Sport z kabla. Jak Canal + , to muszę dobry stream znaleźć i tyle Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2014, 04:38 PM
Post: #20
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
Mysle ze ne tyle chodzi o Solorza co i iple + polsat sport ma genialne streamy. No ale co poradzic bedzie trzeba obejrzec to na nc+.

Ciekawi mnie plan na walke Pereza, on chyba musi po prostu ruszyc przed siebie i szukac jakiejs szalonej akcji w poldystansie, faktycznie jedne z najbardziej niekorzystnych warunkow fizycznych w dzisiejszym boksie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości