Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
28-07-2014, 06:02 PM
Post: #81
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
Pojawił się temat walki Jennings-Cunningham. Źle to się może skończyć dla Bryanta, bo dobrze przygotowany Cunn go wyszkoli w dystansie i bajka się może skończyć na przegranej 12-0 z cruiserem. Lubie Bryanta, lubię ich obu i życzę im jak najlepiej więc raczej nie jestem zachwycony tą walką, bo któryś przegra, choć sportowo to jest hit.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2014, 06:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2014 06:32 PM przez Sander.)
Post: #82
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
Czemu Jennings mając prawa pretendenta miałby walczyć z USS? Chyba jakaś plotka...

Aaaa, już trybię... Walkę mistrzowską dostanie najwcześniej wiosną 2015. Myślę jednak, że aby nie zardzewieć, to zaboksuje z jakimś przeciętniakiem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2014, 07:22 PM
Post: #83
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
Jennings jako zwycięzca eliminatora będzie teraz chciał bić się o pas WBC. Jennings mistrzem wagi ciężkiej? Brzmi to troche dziwnie, no ale jeszcze musiałby pokonać Stiverna. Niewątpliwie jest to pięściarz z czołówki HW, ale jeśli nawet by nim został to pewnie byłby nim chwile.....nie jestem w stanie go sobie wyobrazić w starciu np. z Władimirem Kliczko...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2014, 12:43 PM
Post: #84
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
A ja jestem, to byłaby nudna walka zapewne wygrana przez Władimira, ale na pkt. Niewątpliwie Bryant ma atut w postaci świetnej obrony oraz długich rąk aby dać Władimirowi dobrą walkę, ale ma za małe umiejętności żeby z nim wygrać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2014, 01:39 PM
Post: #85
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
Martin, a zes rzucil przyklad. A jakiego ciezkiego widzisz w walce z Kliczko?
Tak to mozna powiedziec jak nie o kazdym to o 95% bokserow z HW.

Ja Bryanta nie widze z paroma innymi bokserami, im dluzej go ogladam tym mniej mi sie podoba, moglem walke z Lachoviczem zostswic na koniec ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2014, 01:44 PM
Post: #86
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
A ja za to Jenningsa bardzo lubię, lubię jego styl, spokój i opanowanie i czekam z niecierpliwością na jego kolejne walki.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2014, 01:46 PM
Post: #87
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
@Gogolius
Rozmawiamy o czołówce, a nie o 95%.
Pulew, Fury, Chisora...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2014, 02:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2014 02:40 PM przez Krzych.)
Post: #88
RE: Gołowkin vs Geale, Jennings vs Perez
Chisora ze swoim stylem to akurat jest stworzony dla Jenningsa. Problem będzie zawsze z szybszymi zawodnikami walczącymi na dystans, bo tam Jennings średnio sobie radzi, co najwyżej średnio. Z resztą da rade.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości