Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin Ogólny od 10.07.2014
10-07-2014, 07:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2014 07:22 PM przez Maynard.)
Post: #1
Regulamin Ogólny od 10.07.2014
1. Zabrania się używania wulgaryzmów oraz treści ogólnie przyjętych jako obraźliwe (wychwalających nazizm lub komunizm, antysemickich, rasistowskich, obrażających uczucia religijne itp.). Jednocześnie uprasza się o poszanowanie zasad języka polskiego i jego ortografii.

2. Zabrania się świadomego prowokowania sytuacji nieprzyjemnych, wywołujących obraźliwe, osobiste dyskusje i wycieczki personalne oraz wypowiedzi jawnie obrażających innych członków portalu. Niedopuszczalne jest również naśmiewanie się czy drwienie ze statusu społecznego i materialnego forumowiczów. Temat naszego życia prywatnego, rodzin itd nie jest przedmiotem dyskusji na forum bokserskim.

3. Kategorycznie zabrania się umieszczania na forum i w sygnaturach użytkowników linków prowadzących do stron o treściach pornograficznych, wulgarnych, zachęcających do przemocy, o charakterze rasistowskim, antysemickim, linków do materiałów pirackich oraz reklam własnych firm, stron itp.

4. Kategorycznie zabrania się pogardliwego i wulgarnego odnoszenia się do forumowiczów, bokserów, członków redakcji i osób z szeroko pojętego środowiska bokserskiego. Konstruktywna krytyka? Tak. Chamstwo i trollowanie? Nie.

5. Kategorycznie zabronione jest spamowanie na forum. Jeśli widzisz, że dyskusja schodzi na temat daleki od nazwy wątku, przenieś ją do odpowiedniego tematu (kontynuuj rozmowę w odpowiednim miejscu).

6. Nie zapychajmy forum wypowiedziami typu "Zgadzam się"/"Nie zgadzam się", jeśli chcemy poprzeć, lub skontrować czyjąś wypowiedź, starajmy się ją rozwinąć, zaprezentować własne argumenty. Jedno czy dwa słowa zazwyczaj nie wnoszą niczego do dyskusji.

7. Absolutnie niedopuszczalne jest posiadanie na forum więcej niż jednego konta.

8. Naruszenia regulaminu prosimy zgłaszać poprzez raportowanie odpowiednich postów (opcja: "Zgłoś post do moderatora").

9. Wobec każdego z forumowiczów wymagamy kultury, szacunku do pozostałych dyskutantów i przestrzegania regulaminu.

*W przypadku łamania regulaminu przewidujemy kary ostrzegawcze - ostrzeżenia, lub bany od kilku dni do kilku miesięcy. Jeśli przewinienia będą się powtarzać, lub będą szczególnie poważne - istnieje możliwość otrzymania bana permanentnego.

*Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od jego przestrzegania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości