Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Byłem Sparingpartnerem legend
05-07-2014, 11:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2014 11:05 PM przez pyra90.)
Post: #1
Lightbulb Byłem Sparingpartnerem legend
Zamieszczam obiecany wpisSmile

"Witam wszystkich. Jestem przyjacielem AJ z innego forum. Kiedyś profesjonalnie od czasu do czasu, ale w dzisiejszych czasach nadal sparuję. Mam sparringi z wielu legend. AJ zapytał mnie opisać, jak to jest być w ringu z nimi i ocenić ich moc ciosu. Nie będę ujawniać mojego nazwiska z powodów osobistych,. Jeśli chcesz poznać moją tożsamość wyśli mi e-mail, ale wątpię, że słyszałeś o mnie tak. Miałem tylko trzy zawodowe walki.

Walczyłem z Lennox Lewis i Riddick Bowe jako amator.

Moc Riddicks nie robiła na mnie wrażenia . To chyba było z nią lepiej jak był starszy bo on nigdy nie podłączył mnie w jednym z naszych konkursów.

Lennox hit jak af * cking czołg. On zastraszał mnie.Wygrałem w pierwszej rundzie, a on dosłownie złamał mi ducha i wziął moją duszę z prawej sierpowym i prostym w 2.. Starałem się trzymać z dala, i zapomniałem jak się bić. Nigdy nie zapomnę tych dwóch ciosów. Kiedy sparowałem kilka lat później, uderzał bardzo mocno. Wyraźnie nieprzyjemne zostać trafiony przez człowieka.

David Tua był nieprzyjemny. Nie przypominam sobie żeby coś wyjątkowego było na sparingach z tym gościem ale każdy strzał bolał., kiedy zaczynałem agresywnie, to David nie dawał mi wiele miejsca Dostałem okropne bóle głowy po sparingu z nim, Koleś miał dość ograniczony styl, ale lewy był szybki jak kobra, kiedy był ostry,

Evander Holyfield był jak karabin maszynowy. Położył mnie na tyłek w pierwszej rundzie On po prostu uderzał dobrze; świetnie się ruszał , a kiedy pozwolił mi odejść, trafiał, mocno i szybko, w dużych ilościach. Był najlżejszy w grupie od Bowe, ale prawdopodobnie najbardziej niebezpieczny. On często uderzał w tył głowy

George Foreman był trudny. Jego ukłucie było absolutnie paraliżujące nigdy pózniej nie poczułem takiego, w którym cała moja twarz będzie czuć się jak to dostałem. Bił dużo lekkich ciosów a następnie serie grzmotów Jego ciosy miały najwięcej siły; Nie boli gorzej niż Tua czy Lewis, ale pamiętam,jak mnie przestawiał po ringu. On także złamał mi nos prawym prostym

Władimir Kliczko uderzył mnie zdecydowanie najmocniej. Nie mogłem ominąć Jaba i jego prawej ręki uderzył jak grom. Przypominały mi ciosy Lewis ', ale były szybsze i ostrzejsze. Wladimir rozłożył mnie regularnie w sparingu.. On również znokautował mnie lewym sierpowym. Nie w dół, na zewnątrz. Tylko raz w życiu widziałem płótno i nie byłem w stanie wstać na 10 sekund.


Najtrudniejszy Sparing partner : Albo Wladimir lub Evander Holyfield.

Wład boli mnie z każdym ciosem i nie mogłem pojąć co się dzieje. On jest jedynym człowiekiem który, mnie znokautować. Nigdy nie zapomnę,. Lennox miał wspaniały lewy sierpowy w kombinacji. Wład da Tobie takiego bez kombinacji.

Evander Holyfield jest na tyle twardy, aby pokonać każdego. On odpowiada, na każdy błąd można zrobić i zawsze wybiję cię z równowagi sznurkiem skutecznych strzałów na raz. On bardzo szybko odzyskuje też. Evander był trudny i pełen niespodzianek. On jest jednym z najlepszych zawodników wszech czasów,

Najlepszy:

To jest trudno powiedzieć. Powiem, że Lennox Lewis zasługuje na pochwałę jako jeden z wszech czasów. Mógł złamać cię jedną ręką. Miał tak długie ręce, że spędziliśmy dużo rund w których nie mogłem dostać się wystarczająco blisko do niego, a jak byłem to on mi sierp i hak. Był niebezpieczny i mógł zrobić wszystko. Lennox, Wład i Holyfield byli najlepsi ale jak walczył George Foreman to był terror,
Wszech czasów: Muhammad Ali z rzeczy, jakie słyszałem i widziałem. Joe Frazier i Joe Louis byli wspaniali zawodnicy, jak również. Musiałbym rzucić Lennox i Evander do mojej pierwszej dziesiątce również. Wład jest dobry, ale myślę, że inny bawili by sie z nim .

Prime Tyson i premier Holyfield? Myślę, że Evander miał sposób na Mike'a Tysona. Nie sparowałem z Mike, i mogę być nieco stronniczy, , ale Evander wiedział, jak radzić sobie ze stylu Mike'a. Evander wykorzystywał do regularnego sparingu takich jak David Tua i Gary Bell, którzy byli klonami Mike Tyson.

Z ludzi takich jak George Foreman i David Tua było więcej siły Ich ciosy mają podobny charakter. Aby być sprawiedliwym regularnie sparrowałem ze starymi wersjami obu, ale stary George był lepszy niż stary Tua: George miał lepsze wyszkolenie :potężny lewy prosty ,kombinację lekich i boom . David Tua był przewidywalnyale może znokautować każdego. Czuję się źle gdy krytykuję Davida, bo jest taki miły człowiek. Prawdziwy miś.

. Jestem 6'4 i pół. Nie tak wysoki jak Lennox, ale podobny w rozmiarze i zakresie. Evander zatrudnił mnie i kilku innych wysokich zawodników, którzy mogliby naśladować styl Lennox. Evander był bardzo ostry, gdy pracowałem z nim, ale musiałem opuścić obóz wcześnie, bo moja córka rodziła. Kiedy byłem tam Evander pokazał mnie szkołę, ale słyszałem od niektórych że po obozie Evander narzekał na skurcze i zapalenie stawów. Miał 36 lat i wydawało się, że w jego wieku był już widoczne. Im bliżej do walki, tym gorzej zrobiło.

Był niezwykle arogancki w tygodniach poprzedzających mówiąc że On KO Lennox w 3. rundzie. To było z charakterem dla niego, ale on powiedział mi później, że Lennox go wkurwił na maxa , bo nazwał go hipokrytą do bycia chrześcijaninem, ale mając tak wiele dzieci z nieprawego łoża. .Był nakręcony przed walka strasznie

Oglądałem walkę w telewizji i Evander nie wyglądał good.Evander wyglądał sztywno i powoli w ciągu dwóch pierwszych rund,. Pomyślałem, że oddał pierwsze dwie rundy, aby oszczędzać energię i wykończyć Lennoxa w trzecim. Nie udało mu się to zrobić i Lennox opanował resztę walki z łatwością. . Jak oglądałem postęp walki było jasne, że Evander był na past. Nie miał szybkości, aby dostać się do Lennoxa i nie mógł obejść długic dźgnięc Lennoxa ..

Byłem wkurzony, kiedy walka była na remis ale Evander był promowany przez Don King. Domyśl się. .

Evander tracił swoje umiejętności. Planowali osłabienia Lennoxa w korpus. Oglądałem walkę i strategia zadziałała. Evander nie mógł walczyć z Lennox wszystkie trzy minuty każdej rundzie, więc musiał nurkować w, atak, a następnie uciec. Evander chciał wojny! Oglądałem rewanż i zobaczyłem starego Evandera a Lennox sapiąc i dysząc i nienawidził tych ataków na ciało.

W Rewanżu było blisko, ale myślę, że Lennox wygrał, bo zadał więcej uderzeń.
Prime Evander by go załatwił!"

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2014, 11:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2014 11:53 PM przez Gogolius.)
Post: #2
RE: Byłem Sparingpartnerem legend
Lennox miał wspaniały lewy sierpowy w kombinacji. Wład da Tobie takiego bez kombinacji. <- zajebiste zdanie Big Grin

Fajny tekst!

Czuję się źle gdy krytykuję Davida, bo jest taki miły człowiek. Prawdziwy miś. <- hahaha, nie mogę Big Grin
Ja bym się źle czuł krytykując Davida, ale tylko gdyby David był tuż obok Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2014, 09:28 AM
Post: #3
RE: Byłem Sparingpartnerem legend
Normalnie @kantemir chyba to pisał Tongue

Fajne fajne wspominki, ja to w ogóle z ogromną chęcią bym jakieś długie i ciekawe wywiady poczytał z kolesiami walczącymi w latach '90.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2014, 04:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2014 04:33 PM przez BESTIA.)
Post: #4
RE: Byłem Sparingpartnerem legend
Świetny tekst, dopiero go nadrobiłem i tekst dosłownie jak by pisał kantemirTongue.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2014, 04:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2014 04:49 PM przez pyra90.)
Post: #5
RE: Byłem Sparingpartnerem legend
he he ja go tłumaczyłem z angielskiego na szybko Smile

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2014, 06:18 PM
Post: #6
RE: Byłem Sparingpartnerem legend
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby ten pięściarz z 3 zawodowymi pojedynkami i takimi sesjami sparingowymi był bardziej porozbijany, niż zdecydowana większość profi bokserów o dużym przebiegu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości