Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
10-07-2014, 09:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2014 09:07 PM przez Metzger.)
Post: #11
Bug RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
(10-07-2014 08:52 PM)Martin napisał(a):  http://www.bokser.org/content/2014/07/10.../index.jsp

No to żeśmy się nacieszyli...
Wcale się nie dziwię. Jeszcze nie dawno niektórzy widzieli Bronka jako następcę Floyda, a teraz musi ostrożnie odbudowywać pozycję, aby nie powtórzyć losu Khana, który zaliczył błyskawiczny spadek z piedestału największych gwiazd niemalże do poziomu średniaków.

Ale szkoda. Chętnie znów zobaczyłbym zapłakanego Adrianka Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 09:32 PM
Post: #12
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Matthysse to chyba najbardziej przeceniany zawodnik w polskim internecie. Przed każdą jego walką naczytam się wywodów jak on rozjedzie rywala, a ostatnich walkach zaprezentował się gorzej niż AB w walce z Maidana.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 09:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2014 09:54 PM przez Gogolius.)
Post: #13
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Nie wiem jak można przecenić boksera, który przegrał tak naprawdę tylko jedną walkę i to z absolutnym topem nie tylko swojej kategorii wagowej, a walczył już z wieloma klasowymi zawodnikami. Da się w ogóle?

Broner przegrał z Maidaną notując dwa nokdauny i przez 2/3 walki w ogóle nie istniejąc na ringu.
Matthysse w ostatnich dwóch walkach najpierw prowadził na punkty i dobrze radził sobie z królem swojej kategorii wagowej, a przegrał w dużej mierze przez fatalną kontuzję, a w drugiej walce wziął udział w wojnie na przełamanie, którą - uwaga - wygrał.

Jasne, że porażka na punkty + wygrana w występie poniżej możliwości to nie jest mount everest, ale w ogóle porównywać to do Maidana-Broner?

Co do newsa to wielka szkoda, raz że świetnie zapowiadająca się walka nie dojdzie do skutku, a dwa że gala 13.09 nie będzie tak wypaśna, skoro obaj mają walczyć tydzień wcześniej. No chyba, że zmierzą się z Algiermi/Provo/Petersonem/Vargasemm to nikt narzekać nie powinien Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 10:23 PM
Post: #14
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Przeceniany jest w takim sensie, że co niektórzy( chodzi o ogół z internetu, a nie o forumek) piszą o nim o jak jakimś półbogu, niemalże całkowicie odbierając szanse jego rywalom( tak było przed Garcia,Molina). Jak dla mnie byłby faworytem( niestety) w walce z AB, ale biorąc na wzgląd ostatnie walki ( 3 nokdauny) nie dałbym sobie uciąć ręki, że to akurat AB padnie. ( Wiadomo, że sercem za Bronerem SmileSmile )

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 10:34 PM
Post: #15
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Aaaa no to wiadmo, że półbogiem to on nie jest tyle że ma siłę w łapkach stąd dużo wygranych przez KO w walkach, które przebiegiem były wyrównane. Pełna zgoda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 11:05 PM
Post: #16
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Pewnie, że ludzie przesadzają z oceną Matthysse. Ale to dlatego, że po prostu nie rozumieją boksu i nie wiedzą czym jest, są niedzielniakami. Dla nich to tylko mordobicie i ten kto zadaje najwięcej ciosów i najczęściej nokautuje ten jest najlepszy. To te same osoby, które pisały o zwycięstwie Maidany z Floydem. Po prostu fani nie boksu tylko mordobicia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2014, 02:07 PM
Post: #17
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
http://huzlers.com/floyd-mayweather-brea...ms-retire/

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2014, 02:54 PM
Post: #18
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
(11-08-2014 02:07 PM)Mastrangelo napisał(a):  http://huzlers.com/floyd-mayweather-brea...ms-retire/

To jakaś lipna stronka, a zdjęcia są zrobione po walce z Guerrero Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2014, 07:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2014 07:15 PM przez saliman1.)
Post: #19
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
(11-08-2014 02:54 PM)Matys napisał(a):  
(11-08-2014 02:07 PM)Mastrangelo napisał(a):  http://huzlers.com/floyd-mayweather-brea...ms-retire/

To jakaś lipna stronka, a zdjęcia są zrobione po walce z Guerrero Tongue

Ta strona to jakaś ewidentna beka. Wystarczy spojrzeć co jest wyświetlane tuż nad wiadomościami jako "breaking news" Big Grin

Opis strony:
Huzlers.com is a combination of real shocking news and satire news to keep its visitors in a state of disbelief.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2014, 07:16 PM
Post: #20
RE: Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Rene Maidana II
Haha, fakt jak się bardziej uważnie przyjrzeć Wink

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości