• 3
  • 4
  • 5
J'Leon Love vs Marco Antonio Periban (2015-05-03)
04-05-2014, 03:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2014 03:50 PM przez Gogolius.)

96-93 Love

Początek bardzo wyrównany, sporo rund mogło iść w obie strony. Kluczowa była piąta runda i początek szóstej: Love dał się złapać
prawym, pływał przez dobrą minutę, przykleknął, a w szóstej na początku jeszcze nie doszedł do siebie. Jednak Periban nie
dał rady skończyć rywala, który wrócił zza światów. W szóstej rundzie padł łuk brwiowy Peribana, wcześniej nos i było mu co raz trudniej
boksować. Love wrzucił na luz, walczył bezpiecznie, ale skutecznie i wypracował przewagę w drugiej połowie walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2014, 03:25 PM
Post: #2
RE: J'Leon Love vs Marco Antonio Periban (2015-05-03)

96-93 J'LEON LOVE

Naprawdę dobra walka, moim zdaniem druga na gali pod względem atrakcyjności. Miła dla oka, a jednocześnie bardzo łatwa do punktowania. Pierwsze 5 rund zwiastowało delikatną niespodziankę, sam nie wiem jak przetrwał Love 5 rundę. Później Periban opadł z sił, szkoda tego rozcięcia, może walka wyglądałaby inaczej w drugiej części. Tak, pewne i zasłużone zwycięstwo Love'a. Podoba mi się ten chłopak zresztą. Jest szybki, bije złożonymi akcjami, ma świetny timing, a jednocześnie poradził sobie w naprawdę krytycznej sytuacji. Nie stracił głowy, kiedy przez minutę półprzytomny musiał bronić się przed szaleńczymi atakami Peribana. Mogą być z niego ludzie.

97-92 J'Leon Love

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
97-93 Love
05-05-2014, 03:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2014 03:34 PM przez rambo7003.)