Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keith Thurman vs Julio Diaz
26-04-2014, 11:10 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2014 02:32 PM przez BMH.)
Post: #1
Keith Thurman vs Julio Diaz
[Obrazek: BlvFb3tCcAAjLJc.jpg:medium]

Ważenie:



Cala rozpiska:
-Keith Thurman vs Julio Diaz
-Lucas Martin Matthysse vs John Molina
-Omar Figueroa vs Jerry Belmontes
-Jermall Charlo vs Hector Munoz
-Frankie Gomez vs TBA
-Joseph Diaz vs Luis Maldonado
-Sharif Bogere vs TBA
-Terrell Gausha vs Charles Whittaker
-Yamaguchi Falcao sv TBA
-Bryant Perrella vs Roberto Crespo


Pierwsze co bije po oczach to brak Orozco.Huh Dwa dni temu jeszcze byl w rozpisce, a dzis dupa zbita. Poza tym to spodziewam sie wygranych wszystkich faworytow.Smile Jestem niemal pewny, ze zobaczymy kilka bardzo efektownych walk, a Thurman-Diaz/Matthysse-Molina/Figueroa-Belmontes, beda konkurowac o miano najlepszej walki tej nocy. John to twardziel(nie wiem jak ten DeMarco go tak zrobil?), ma serducho co pokazal z Bey'em, i wydaje mi sie, ze ta walka dostarczy nam najwiecej emocji, a sam Lucas byc moze bedzie mial ciezej niz wielu sadzi.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2014, 03:36 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2014 04:33 AM przez Krzych.)
Post: #2
RE: Keith Thurman vs Julio Diaz
Też nie możecie na tym streamie( http://www.coolsport.tv/nfl-live-streaming-25.html ) powiększyć ekranu i zmienić głośności czy to z moją przeglądarką jest coś nie tak?

O rzesz ja pierdole!!! Matthysse-Molina! Walka dekady! Co tam się wyprawiało w tym ringu... Co za masakra!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2014, 11:29 AM
Post: #3
RE: Keith Thurman vs Julio Diaz
Matthysse byl w piekle, taktyka "ja albo on" i jedziemy.Postawa heroiczna ale ogólnie miał lepsze walki. Molina na pewno dostanie kolejna dobra walkę bo to co zrobił odbije się echem po świecie.

Keith to bestia, nawet znając jego sile nie zakladalem ze ta walka skończy się w pierwszej połowie walki. A teraz juz nam się szykuje dynamit Thurman vs Porter Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2014, 08:18 PM
Post: #4
RE: Keith Thurman vs Julio Diaz
Keith to zabójca. Diaz to solidny rywal, został zmieciony z powierzchni ziemi, więc teraz czas na naprawdę wielkie nazwisko Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2014, 08:29 PM
Post: #5
RE: Keith Thurman vs Julio Diaz
Porter najprawdopodobniej będzie zmuszony, by zmierzyć się z Brookiem, który już dość długo jest obowiązkowym pretendentem. Mimo wszystko, w IBF nie tak łatwo się wykręcić z obowiązkowej obrony (tym bardziej, że już z Malignaggim mógł się zmierzyć tylko pod warunkiem, że to będzie jedyna dowolna obrona przed Brookiem).

Diaza odprawił tak, jak tego życzyli sobie kibice, pokazał świetny boks, wielką pewność siebie i konsekwencję. Chciałbym go oglądać jak najczęściej, nawet ze średnimi rywalami, jednak pojedynek z Porterem, to rzeczywiście byłoby coś. Mają tego samego promotora, więc niewykluczone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2014, 04:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2014 08:35 AM przez BMH.)
Post: #6
RE: Keith Thurman vs Julio Diaz
Kilkanascie godzin przed walka obadalem kariere tego Moliny z blizsza i tak przypuszczalem-Matthysse, mial niemale problemy. Argentynczyk, byl dobrze przygotowany, a mimo to mial bardzo ciezko. Nie pamietam dokladnie od ktorej rundy(7/8?), ale z ostrej walki, nagle zrobila sie ostra wojna!
Nie wiem co dalej z Lucasem, ale cos obilo mi sie o uszy/oczy, ze w przyszlosci mozliwa jest walka z Bronerem. W innym mijscu czytalem, ze sa plany walki Molina-Herrera i jestem zdecydowanie na TAK!

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2014, 08:23 AM
Post: #7
RE: Keith Thurman vs Julio Diaz
Jeśli chodzi o Matthysse - długa przerwa, wyszedł zardzewiały do mocno bijącego Moliny i ten złapał go mocnym ciosem. Co do formy Matthysse - zwracam zawsze uwagę na wagę w dniu walki, nigdy jeszcze nie widziałem go, żeby ważył w ringu aż 157 funtów - zawsze to było 151-153, przychodzi mi na myśl sytuacja z Bradleyem po walce z Pacquiao gdy z Prowodnikowem ważył aż 159. (W walce z chyba Dallasem SHO pokazało, że Lucas niby waży 163 funty, ale to musiał być oczywisty błąd, obóz Matthysse nawet to zresztą dementował)

Poza tym nie mieści mi się w głowie gdzie Lucas trzyma te funty, chyba w cojones. Przecież wynika z tego, że on był o funt cięższy niż Thurman Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2014, 12:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2014 12:09 PM przez Krzych.)
Post: #8
RE: Keith Thurman vs Julio Diaz
Też mnie zawsze ciekawiło jak zawodnicy gabarytowo podobni do Matthysse wnoszą do ringu około 160 funtów. Molina przy wymiarach 179/183 ma do tego pełne prawo ale Matthysse z 169/175? To są warunki standardowe na wagę super piórkową, maksymalnie lekką. W każdym razie nie na średnią. To jest po prostu nieprofesjonalne podejście do odżywiania. Wystarczy obejrzeć drugi odcinek 24/7 Mayweather-Maidana żeby zobaczyć, jak oni się odżywiają w tej Argentynie. To jest może dobre odżywianie dla jakiegoś bramkarza lub klubowego karka ale na pewno nie dla boksera. Jak oni chcą dobrze robić wagę jedząc takie coś? Żaden człowiek na świecie nie powinien się tak odżywiać a gdzie tu zawodowy sportowiec.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości