Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alvarez vs Lara
08-05-2014, 04:32 PM
Post: #21
RE: Alvarez vs Lara
Lara, z Angulo pokazal ze jego szczeka do tytanowych nie nalezy i byc moze w tym pojedynku znow sie o tym przekonamy, tym bardziej, ze Alvarez jest znacznie silniejszy niz "Pies". Bardzo jestem ciekawy jaka strategie przyjmie na walke "Canelo". Przed Troutem, bylem przekonany, ze bykiem bedzie Mekyskanin, a torreadorem Austin, wiec obraz walki byl dla mnie zaskoczeniem. Tutaj tez na pierwszy rzut oka moze sie wydawac, ze to Lara bedzie walczyl na wstecznym, a jak bedzie w rzeczywistosci? Bardzo dobre zestawienie, na szczycie LMW, a Rudzielca jak nie lubie i na ogol jestem za jego rywalami, tak cieszy mnie, ze od jakiegos czasu walczy tylko z topem. Ma chlopak odwage, bo kazdy wie, ze zarobilby duzo na gosciach jak Angulo i nawet jeszcze slabszych, a mimo tego on celuje w scisly top. Co moze dodac tej odwagi to szansa na to, ze wygrany tej potyczki byc moze bedzie walczyl z Floydem, zanim ten zakonczy kariere, wiec nie jestem zaskoczony, ze obaj tak chetnie daza do konfrontacji.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 05:04 PM
Post: #22
RE: Alvarez vs Lara
Dokładnie, Alvarez wybrał najtrudniejszego z możliwych rywali w swojej kategorii. A przecież Lara nie jest mu do niczego potrzebny... ma jaja, ale sami wiecie... głupotę i odwagę dzieli bardzo mało. Oby Alvarez nie żałował.

Swoją drogą zauważyłem, że ostatnimi czasy na plakatach częściej widnieje jego pseudonim niż nazwisko. Canelo-Angulo, Canelo-Mayweather, Canelo-Lara. Co on się swojego nazwiska wstydzi czy jak?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 05:10 PM
Post: #23
RE: Alvarez vs Lara
Chwyt marketingowy coś jak Money czy Pacman tylko po całości.

Alvarezów jest masa, a Canelo jest tylko 1.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 05:17 PM
Post: #24
RE: Alvarez vs Lara
@Tar-Ellendil
Niby tak, ale jeszcze nie widziałem żeby na plakacie promocyjnym jakiejś walki Floyda czy Pacquiao nie widniało ich nazwisko. To chyba jest coś jak w Polsce np. Doda zamiast Dorota Rabczewska.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2014, 03:43 PM
Post: #25
RE: Alvarez vs Lara
Alvarez nie bije tak mocno jak Angulo.W ostatniej swojej walce Canelo tłukł tymi ciosami Meksyka a ten nic,dla mnie przecenicie jego siłę ciosu.Po drugie Alvarez pewnie nie ruszy do ataku tak jak nie zrobił tego ani z Floydem ani z Troutem,a będzie boksował,atakował zrywami,myśle że będzie często trafiany a ciosy Lary wcale mało nie ważą.Początek może mieć niezły ale w końcu braknie mu paliowa, odda kocówkę przegra walke.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2014, 04:13 PM
Post: #26
RE: Alvarez vs Lara
(09-05-2014 03:43 PM)TomaszX napisał(a):  Alvarez nie bije tak mocno jak Angulo.

Ogladajac ostania walke Alvareza z Angulo odnioslem zupelnie odwrotne wrazenie. Jezeli Alvarez trafialby tak samo Lare(co jest malo realne by tyle ciosow doszlo)jak trafial "Psa" to nie mam watpliwosci, ze Kubanczyk bylby w opalach. Dobre zestawienie i blizej mi do rownej, zacietej walki, niz deklasacji w jedna lub druga strone.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2014, 08:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2014 08:22 PM przez Krzych.)
Post: #27
RE: Alvarez vs Lara
To właściwie w ogóle nie jest realne, żeby Alvarez często trafiał Larę i prał go jak Angulo. To jest nieopisywalna różnica między tym jak łatwo trafić Angulo a jak trudno Larę. W walce z Kubańczykiem Canelo nie będzie mógł wyprowadzić ani jednego ciosu takiego jak z Angulo, bo Lara będzie już wtedy na drugiej stronie ringu. Walka z Angulo to było pranie wielkiego stojącego w miejscu na nawet idącego na Alvareza worka, a walka z Larą będzie przypominała próbę trafienia bardzo szybko poruszającego się punktu szczelnie zasłoniętego z każdej strony. Będzie musiał być znacznie szybszy i precyzyjniejszy co automatycznie odbije się na sile ciosu. Na tym głownie polega neutralizacja ciosu przeciwnika. Dużo osób się trochę za mocno podpaliło po walce Canelo-Angulo i wróży ubicie Lary, nie zdając sobie sprawy z tego, że Alvarez w tej walce nie będzie w stanie zrobić i pokazać absolutnie niczego z tego co robił z Angulo. Pies jest chyba najłatwiejszym do trafenia zawodnikiem świata podczas gdy Lara jest jednym z najtrudniejszych. To jest kosmiczna różnica. Na tle takich zawodników jak Angulo każdy może błyszczeć świetnymi kombinacjami bo walka z nimi przypomina walkę z workiem, ale z takimi zawodnikami jak Lara już czegoś takiego nie ma i sytuacja zmienia się diametralnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2014, 08:23 PM
Post: #28
RE: Alvarez vs Lara
Jak Lare trafił Angulo to i Rudy go trafi napewno...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2014, 08:33 PM
Post: #29
RE: Alvarez vs Lara
Ciężko bazować na walce z Angulo - team Lary oficjalnie przyznał, że Erislandy zlekceważył rywala, nie chciał oglądać filmów z walkami Angulo itd. Oczywiście nie wiadomo na ile jest wybielanie kiepskiej postawy, ale mogę uwierzyć w to, że na Alvareza Lara będzie świetnie przygotowany. Bazujmy na jego ostatniej walce czyli pojedynku z Troutem - z takim Kubańczykiem to będzie jak napisał Krzych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2014, 08:02 PM
Post: #30
RE: Alvarez vs Lara
http://www.bokser.org/content/2014/07/05...entsAnchor

orientuje się ktoś z Was, kim jest autor tego artykułu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości