Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leszek Dudek dla forum.bokser.org
06-04-2014, 03:03 PM
Post: #11
RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org
Ja również żadnego wielkiego napływu nowych ludzi w jednym czasie bym nie chciał...
Niech co jakiś czas dojdzie 1-2 osoby i będzie optymalnie. Forum przy liczbie 30-40 aktywnych userów kompletnie straciłoby duszę.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2014, 07:41 PM
Post: #12
RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org
No dokładnie. To cała istota forum, o wiele bardziej kameralne grono jednak o większej wiedzy i kulturze. Odskocznia od strony głównej, spamu i całego tego zamieszania. To jest właśnie to co czyni to forum tym czym jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2014, 08:54 PM
Post: #13
RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org
Dobry wywiad, Sander. Forum jest, jakie jest, ale przynajmniej można się tu dowiedzieć rzeczy, których nie przeczyta się na stronie głównej ORGa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2014, 08:57 PM
Post: #14
RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org
Ja myślę, że na forum są wszyscy, którzy chcą merytorycznie i kulturalnie dyskutować o boksie. Reszta wybrała po prostu poziom głównej. Każdy ma coś dla siebie Big Grin

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2014, 11:04 PM
Post: #15
RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org
Pakman
Ja wprost uwielbialem stronę glowną, do czasu gdy pojawila się kolejna odslona forum.Glowna może jeszcze zaskoczyć nas poziomem, po wyrzuceniu troli stare czasy B.O powrocą.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2014, 09:09 PM
Post: #16
RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org
Jak mawiał J. Tomaszewski, "Gdy w burdelu nie idzie, to nie wystarczy pomalowanie ścian (w przypadku orga zmiana layoutu na nowy), tylko trzeba wymienić panienki". Np. Szanownego Pana L. Dudka, który twierdził, że Masternak wypunktowałby Włodarczyka 3 x 120:108.

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2014, 09:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2014 01:58 PM przez BMH.)
Post: #17
RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org
(12-04-2014 09:09 PM)ManagerSilnego napisał(a):  Jak mawiał J. Tomaszewski, "Gdy w burdelu nie idzie, to nie wystarczy pomalowanie ścian (w przypadku orga zmiana layoutu na nowy), tylko trzeba wymienić panienki". Np. Szanownego Pana L. Dudka, który twierdził, że Masternak wypunktowałby Włodarczyka 3 x 120:108.

Jeszcze tego brakowalo, zeby miec do kogos zal bo ma wlasny typ na walke. Ogarnij sie, bo o boksie za wiele do powiedzenia nie masz poza pociskiem na Adamka, i wbijaniu szpilek innym, w tym przypadku Dudasowi, ktory wiedza cie zjada i wypluwa.

ps. Ja tez postawilbym na Masternaka z Wlodarczykiem.Cool

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2014, 01:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2014 01:33 PM przez Krzych.)
Post: #18
RE: Leszek Dudek dla forum.bokser.org
Kiedyś też bym postawił na Mastera ze względu na to, że układ stylów byłby bardzo niekorzystny dla Diablo, ale niestety przy takich brakach jakie się ujawniły u Mastera trudno mi jest sobie wyobrazić cokolwiek innego niż czasówkę na Masterze. Nie takich Diablo rozkładał nawet obrywając wcześniej przez całą walkę. Diablo to co prawda nie Drozd jeżeli chodzi o mobilność, szybkość i aktywność ale z Masterem raczej by się nie spiął jak zazwyczaj i zaboksowałby na luzie jak z Fragomenim, były aktywniejszy i po prostu lepszy niż zwykle. Wcześniej Master przeżywał rozkwit a Diablo ledwo wygrywał, teraz jest odwrotnie i można by powiedzieć, że wszystko jest na swoim miejscu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości