Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marco Huck - Firat Arslan I (2012-11-03)
28-01-2014, 09:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2014 09:32 PM przez kubala1122331.)
Post: #11
RE: Marco Huck - Firat Arslan I (2012-11-03)
Jak można dać Huckowi 117-111 (!!) to jest to dla mnie większe bezczeszczenie boksu niż danie 120-108 Arslanowi...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2014, 09:39 PM
Post: #12
RE: Marco Huck - Firat Arslan I (2012-11-03)
Kubala, ale 117-111 to dał sędzia, nie ja......ale wypunktować to 120-108 to ślę pozdrowieniaTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2014, 09:42 PM
Post: #13
RE: Marco Huck - Firat Arslan I (2012-11-03)
A dziękuję, dziękuję Big Grin
Ja też nie wypunktowałem 120-108, w końcu dałem 119-109 Smile Dla mnie Arslan we wszystkich rundach zadawał celniejsze, mocniejsze ciosy + pressing, czyli wizualnie też atakował. Na wynik mogło mieć wpływ to, że byłem wynikiem wręcz oburzony i nienawidziłem boksu za ten werdykt Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2014, 10:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2014 10:18 PM przez BMH.)
Post: #14
RE: Marco Huck - Firat Arslan I (2012-11-03)
(28-01-2014 08:52 PM)Martin napisał(a):  Oczywiście Arslan był znacznie bliżej wygranej niż Huck, skoro remis to dla Ciebie " najbardziej lagodny wymiar kary dla Hucka" to co napiszesz o punktacji jednego z sędziów 117-111...? Zresztą pozostali też dali wygraną Hucka...

Martin
Punktacje te sa dla mnie skandaliczne. Patrzac na Twoj remis i majac w pamieci obraz walki, to Twoj remis uznalbym za kontrowersyjny.. Jak mam wiec odniesc sie do 117-111 dla Hucka? Malo pamietam tak paskudnych walkow..! Z walk ktore ogladalem to ta kwalifikowalaby sie do top10 najbardziej swinskich walkow all time.
Arslan wywieral niemal non stop presje.. narzucil swoj styl.. wiecej trafial... zdecydowanie wiecej przyjmowal na garde... nawet zebym byl ojcem Hucka, to nie wypunktowalbym tej potyczki dla syna.Confused



ps.Martin... argumenty o punktacji sedziow, to sa tak naprawde nie sa to zadne argumenty. Mozemy przedyskutowac kazda z szesciu rund ktore dales dla Hucka. Dlaczego nie? Mozemy tez inaczej(i tak bym wolal)... pogadajmy o rundach ktore dalem dla Arslana ja, a z ktorymi sie nie zgadzasz.Smile Wlasnie tak powinno sie omawiac walki ktore budza kontrowersje. Wiec smialo, daj runde w ktorej dla Ciebie Marco byl lepszy, a ja mialem ja dla Firata... rzuce okiem raz jeszcze, to moze zmienie zdanie.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2014, 06:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-2014 06:38 PM przez Martin.)
Post: #15
RE: Marco Huck - Firat Arslan I (2012-11-03)
@BMH
OK, dziwię się, ze np. dałeś ostatnią rundę dla Firata. Wg mnie wygrał ją Huck i wcale nie była to runda wygrana minimalnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2014, 02:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2014 02:44 PM przez BMH.)
Post: #16
RE: Marco Huck - Firat Arslan I (2012-11-03)
(29-01-2014 06:37 PM)Martin napisał(a):  OK, dziwię się, ze np. dałeś ostatnią rundę dla Firata. Wg mnie wygrał ją Huck i wcale nie była to runda wygrana minimalnie.

Przyjrzalem sie raz jeszcze tej ostatnie rundzie. Pytanie: Za co mialbym ja dac Huckowi? Ciosow w garde rywala sie nie punktuje, wiec..?
Huck, w ogole trafil czysto w glowe Arslana w ostatniej odlsonie? Jezli tak, to ile razy... raz/dwa moze trzy.. i jakie to byly ciosy(serio pytam)? 90% uderzen Marco, to ciosy na garde. Firat, wyraznie wiecej czysto trafil i wiecej wylapal dla garde. Zgodze sie, ze nie byla to jakos specjalnie bliska odlsona, z tym ze na korzysc Firata.

Patrzac na punktacje z konkurencji, to rzuca sie w oczy, ze NIKT nie dal ostatniej rundy dla Marco. Minimalny wymiar kary dla Hucka, to punktacja 116-112, choc ja mialbym problem ze znalezieniem az czterech rund dla mistrza.
Punktacje z innego forum:
http://www.boxing.pl/forum/strefa-punkto...012-a.html

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2014, 08:46 PM
Post: #17
RE: Marco Huck - Firat Arslan I (2012-11-03)
@BMH
No nie mów, że Ty tam widziałeś głównie ciosy w gardę. Chyba na jakimś zacinającym się streamieTongue Oczywiście takie tam też były. Wydaje mi się, że Huck zadał trochę więcej czystych ciosów i to on dominował w tej rundzie.
Zresztą ja wcale nie twierdzę, że Huck jest zwycięzcą tej walki. Wygrana Arslana jest tu jak najbardziej ok, ale każdy wynik powyżej 110-118 to wg mnie jest trochę zbyt nagięty wynik pod Firata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2014, 05:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2014 05:26 PM przez BMH.)
Post: #18
RE: Marco Huck - Firat Arslan I (2012-11-03)
(30-01-2014 08:46 PM)Martin napisał(a):  No nie mów, że Ty tam widziałeś głównie ciosy w gardę. Chyba na jakimś zacinającym się streamieTongue Oczywiście takie tam też były. Wydaje mi się, że Huck zadał trochę więcej czystych ciosów i to on dominował w tej rundzie.
Zresztą ja wcale nie twierdzę, że Huck jest zwycięzcą tej walki. Wygrana Arslana jest tu jak najbardziej ok, ale każdy wynik powyżej 110-118 to wg mnie jest trochę zbyt nagięty wynik pod Firata.

-Jakbym to widzial tylko ja, to nawet bym nie staral sie dyskutowac. Walka ogladalem na linku z LPW, wiec jakosc jest ok.

-Tak, tam byly niemal same ciosy w garde. Jest inaczej... mozesz przeciez mi to latwo udowdnic, i napisac w ktorym momencie Hucka tak trafial. Zapewniem, ze latwo bedzie policzyc, bo duzo tego nie bylo. Mam wrazenie, ze piszemy o zupelnie innych walkach.Smile
Arslan, w jednej akacji przy linach potrafil trafic Hucka trzy razy na leb, podczas gdy Marco przez cala odlsone trafil moze 3/4/5 ciosow na gore. Byly tez ciosoy na dol, jednak i tu Firat byl lepszy. Pisanie, ze Huck dominowal, jest dla mnie takim samym przegieciem, jak wygrana Hucka.

-Nie, Huck z cala pewnoscia nie zadal wiecej celnych ciosow w tej rundzie, a wiem to, bo liczylem trzy razy.Exclamation

-Ja pierwszy raz w zyciu widzialem by ktos w tej walce dal remis(co nie znaczy, ze sie takie trafily), a uwierz mi, ze zagladam na duzo podobnych stronek, nawet zagranicznych. Natomiast punktacji dla Arslana 117/118/119, widzialem bardzo wiele.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2014, 06:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2014 06:28 PM przez Martin.)
Post: #19
RE: Marco Huck - Firat Arslan I (2012-11-03)
(31-01-2014 05:24 PM)BMH napisał(a):  -Ja pierwszy raz w zyciu widzialem by ktos w tej walce dal remis(co nie znaczy, ze sie takie trafily), a uwierz mi, ze zagladam na duzo podobnych stronek, nawet zagranicznych. Natomiast punktacji dla Arslana 117/118/119, widzialem bardzo wiele.

BMH, ja punktując walkę nie patrze jak punktowali inni tylko każdą rundę analizuję z osobna. To, że na innych stronach widziałeś punktacje 118 czy 119 dla Arslana to dla mnie żaden argument. Ja tą walkę tak widziałem, raz wyszedł mi remis, raz 113-115 dla Firata. I nie uważam aby moje punktacje tej walki były nazwijmy to skrajnie budzące emocje. Co innego gdybym punktował np. 117-111 dla Hucka jak jeden z sędziów...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2014, 06:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2014 07:16 PM przez BMH.)
Post: #20
RE: Marco Huck - Firat Arslan I (2012-11-03)
Aha... to, ze lwia czesc niezaleznych fanow widziala wysoka wygrana Arslana, to dla Ciebie zaden argument, po czym schodzisz na temat skorumpowanych sedziow..? Niewazne, masz racje, moglem sobie darowac te punktacje innych kibicow.
Raz jeszcze:
Temat brzmi:12 runda... jak bedziesz mial czas(nie musi byc dzis), to napisz mi te momenty gdzie Huck trafia, bo jakos tego nie widze, choc ogladalem runde kilka razy.Wink Mamy tyle dobrze, ze nie mowimy o calej walce gdzie trzeba sie nameczyc by wszystko policzyc, a o jednaj 3min rundzie. Lajcik. Podejmujesz sie policzenia ile razy Huck trafil i kiedy to nastapilo?Smile

Zreszta to sie nie tyczy tylko Ciebie. Niech kazdy kto bedzie mial czas oceni 12 runde po swojemu, bo moze juz mi rzucilo na oczy. Daje plusa, jak ktos sie podejmie policzenia ciosow celnych Hucka i Arslana w 12 rundzie. Cos czuje, ze bedzie brechta i kazdy inaczej bedzie liczyl.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości