Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diego De La Hoya
03-07-2015, 11:58 AM
Post: #11
RE: Diego De La Hoya
(03-07-2015 09:11 AM)Wilczekstepowy napisał(a):  Teraz mnie ciekawi kiedy młody de la Hoya dostanie jakiegoś bardziej wymagającego przeciwnika? Pewnie ma jeszcze czas na walki o pasy ale kto wie czy za 2-3 lata nie będzie już na to gotowy. A Wy jak uważacie?
Trudno powiedzie co z tego będzie, bo młody del la Hoya jest jeszcze... bardzo młody. Oczywiście ma talent, jest dobrze prowadzony i ma fantastyczne zaplecze, jednak moim zdaniem za wcześnie wyrokować, czy mamy do czynienia z kolejną wschodzącą gwiazdą na miarę słynnego ojca, czy po prostu kolejnym solidnym bokserem z pierwszej 10 - 20.

Wiele zależy również od charakteru Diego i tego, czy cieplarniane warunki nie będą dla niego raczej kotwicą. Czy będzie umiał być sobą, czy też ciągle będzie czuł na plecach oddech ojca i nawet podświadomie będzie usiłował stać się jego klonem. Moim zdaniem coś takiego przytrafiło się na przykład młodemu Eubankowi, na którego osobiście patrzę z pewnym zażenowaniem, bo chłopak mimo niewątpliwego talentu nie chce być sobą, tylko... młodszą wersją seniora.

W efekcie wygląda to tak sobie, bo styl Chrisa seniora (mam subiektywne podejście, bo go uwielbiałem) był jedyny i niepowtarzalny, zaś junior zachowuje się jak aktor odgrywający na scenie swoją rolę. I ta rola go w końcu udupi. Jeżeli Diego de la Hoya pozostanie sobą, kto wie? Może też wejdzie na szczyt?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2015, 10:44 PM
Post: #12
RE: Diego De La Hoya
Dziś w nocy Diego zmierzy się z Giovannim Delgado. Wiecie coś na temat jego rywala? Zastanawiam się czy nie nastawić budzika, ale nie wiem czy jest sens, jak to jakiś leszcz jest Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości