Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
10-12-2013, 07:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2013 07:16 PM przez BMH.)
Post: #21
RE: Szpilka - Jennings
(10-12-2013 06:26 PM)RSC-2 napisał(a):  Nawyki z „ustawek” pozostały .
Ciekawe, jakie to nawyki? Licze na merytoryczna odpowiedz, a nie ucieczke od pytania.

Jennings, bardzo by mnie rozczarowal jakby nie wygral z Arturem do jednej bramki, bo jezeli celuje sie w walke o pas, to takich jak Szpilka trzeba deklasowac. W kazdym razie, walka zapowiada sie ciekawie, i nie odbieram Polakowi szans na sensacje.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 07:01 PM
Post: #22
Bug RE: Szpilka - Jennings
(10-12-2013 06:34 PM)RedHawk napisał(a):  ''Adamek: Będę kibicować Arturowi, Ci, którzy myślą inaczej mnie nie znają. Będę na walce Artura. Jennings szybszy niż się wydaje.''
Gdyby Szpilka jakimś cudem wygrał z Jenningsem, to jego akcje skoczyły by tak, że Adamek zmieniłby zdanie i sam zaczął zabiegać o walkę z nim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 07:16 PM
Post: #23
RE: Szpilka - Jennings
@BMH
Nawyk z „ustawek” pokazując nieco obrazowo to wznoszenie okrzyków CHWDP . [W kontekście tego o co posądził Zimnocha]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 07:21 PM
Post: #24
RE: Szpilka - Jennings
Niech dyskusja trwa...Smile

(10-12-2013 07:01 PM)BMH napisał(a):  Jennings, bardzo by mnie rozczarowal jakby nie wygral z Arturem do jednej bramki, bo jezeli celuje sie w walke o pas, to takich jak Szpilka trzeba deklasowac.

Tak bardzo cenisz Jenningsa, czy może uważasz Szpilkę za słabej klasy boksera?

W związku z tym, iż większość z Was w roli zdecydowanego faworyta widzi Amerykanina, jestem ciekawy min niektórych z Was po tej walce. Wprawdzie nie twierdzę, że Artur pokona Jenningsa, ale jestem pewien, że nie będziemy się postawy Szpilki wstydzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 07:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2013 08:32 PM przez BMH.)
Post: #25
RE: Szpilka - Jennings
(10-12-2013 07:21 PM)Martin napisał(a):  Tak bardzo cenisz Jenningsa, czy może uważasz Szpilkę za słabej klasy boksera?

W związku z tym, iż większość z Was w roli zdecydowanego faworyta widzi Amerykanina, jestem ciekawy min niektórych z Was po tej walce. Wprawdzie nie twierdzę, że Artur pokona Jenningsa, ale jestem pewien, że nie będziemy się postawy Szpilki wstydzić.

Jenningsa, oceniem jako solidnego zawodnika, ktory ma nie tylko potencjal, ale tez sporo potrafi. Szpilke, uwazam za mlodego i solidnego zawodnika jak na warunki Europejskie, ale do czolowki swiatowej, to mu jeszcze brakuje, i nie sadze by sie to zminilo przez troche ponad miesiac. Generalnie, to mimo iz widze roznice w wyszkoleniu, to na plus dla Polaka dziala fakt, ze Bryant, tez nie ma duzego doswiadczenia wyniesionego z pro. Walka zapowiada sie ciekawie, a szanse rozkladaja sie-jak juz pisalem kilka dni temu- 60-40 dla Amerykanina.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 08:09 PM
Post: #26
RE: Szpilka - Jennings
http://www.bokser.org/content/2013/12/10...entsAnchor Big GrinBig Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 08:12 PM
Post: #27
RE: Szpilka - Jennings
(10-12-2013 07:16 PM)RSC-2 napisał(a):  @BMH
Nawyk z „ustawek” pokazując nieco obrazowo to wznoszenie okrzyków CHWDP . [W kontekście tego o co posądził Zimnocha]

Czy na ustawkach ktoś wykrzykuje CHWDP? Big Grin
Myślałem, że mówiąc o nawyku wyniesionym z ustawek masz na myśli jakieś czysto bokserskie rzeczy jak prosta napierdalanka z opuszczonymi rękoma i tłuczenie z zamkniętymi oczyma a Ty tu coś o policji Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 08:18 PM
Post: #28
RE: Szpilka - Jennings
Dostanie wpierdol i skończy sie jego "pięc minut"...żadnych atutów nie ma i miec nie będzie by walczyć o pas .
Najpierw chuligan a teraz patriota a kim będzie pózniej ?

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 09:20 PM
Post: #29
RE: Szpilka - Jennings
Dla mnie dobry wybór i wyzwanie jak na ten etap kariery. Ciężki nokaut, lub srogie lanie raczej tutaj Szpilce nie grożą. Jak przegra po dobrej walce, to może jeszcze podrażni jego ambicje i jeszcze ciężej weźmie się do roboty. Jak wygra, to otwierają się przed nim bardzo ciekawe opcje.

Faworytem Amerykanin. Można pisać, że nikt go tak właściwie solidnie nie przetestował, jednak Jennings miał mniej wpadek niż Artur. Wydaje się być bardziej poukładany niż Szpilka. Dla jednego i drugiego jest to najpoważniejszy test w karierze, a do tego drzwi do wielu nowych opcji.

Moim zdaniem Szpilka pod żadnym warunkiem nie powinien wychodzić robić bijatykę, czy wchodzić w buty swarmera-sluggera. Po pierwsze Amerykanin jest silniejszy fizycznie, po drugie nawet uważnie walczący Szpilka robi kardynalne błędy w defensywie. A co dopiero Artur idący na „hurra!”.

Jennings sporo potrafi, ma solidny jab, ale także sporo atakuje w półdystansie, gdzie zadaje szybkie serie. Jeżeli Bryant zlekceważy Artura i wyjdzie z nastawieniem ataku, a nie boksowania na pierwszym miejscu, to Szpilce powinno to pasować. Stylowo odbieram Artura jako kontrboksera, zawodnika bazującego na wyczuciu. On potrafi całkiem precyzyjnie i mocno uderzyć w tempo.

Jeżeli Jennings wyjdzie boksować, to w szachach powinien górować na Szpilką. Technicznie stoją podobnie, ale warunki fizyczne przemawiają z a Amerykaninem.

Dla mnie pojedynek w stylu „kto popełni więcej błędów przegra”. Amerykanin jest faworytem w moim odczuciu 6:4, ale Szpilka nie jest bez szans. Jeżeli będzie bił się mądrze, to jest w stanie dać dobrą walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 08:48 AM
Post: #30
RE: Szpilka - Jennings
Wasilewski z rozbrajajaca szczeroscia przyznaje, ze nie panuje nad Arturem.
Kojarzy ktos promotora, kto przed walka wprost mowi o tym, ze pojedynek to niejako "wina" boksera nad ktorym nikt nie moze zapanowac?
Z drugiej strony przytomna uwaga o tym, ze podpisow brak choc wszystko jest bardzo blisko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości