Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World Series of Boxing: WSB
23-11-2013, 04:11 PM
Post: #1
World Series of Boxing: WSB
Nie zauważyłem na forum takiego działu, a wydaje mi się, że jest to wątek, który obowiązkowo powinien się tu znaleźć. Wszelkie pytania, przemyślenia, wrażenia dotyczące zawodowej ligi WSB, proszę wpisywać pod tym tematem.

Z racji tego, że zainicjowałem ten topic, spróbuje zainicjować także dyskusję. Po wczorajszym meczu Hussars - Domadores, wydaje mi się, że w tym sezonie jedyną ekipą z jaką będą w stanie sobie poradzić Polacy, jest skład z Meksyku. Reszta prawdopodobnie daleko poza naszym zasięgiem. Pod słowem "zasięg" kryje się aspekt techniczny, fizyczny, taktyczny i mentalny. H.Migaczew po meczu, z marszu odsyła Stępnia do domu, a tylko krytykuje Werwejkę. A powinno być chyba odwrotnie. Stępień miał moim zdaniem najtrudniejsze zadanie z całej piątki, bo stanął naprzeciw jednego z najlepszych półciężkich na świecie (jestem w stanie nawet zaryzykować stwierdzenie, że za jakiś czas La Cruz będzie najlepszym pięściarzem bez podziału na kategorie wagowe) i zżarł go strach. Trener powinien dać mu jeszcze szanse występu, natomiast postawa Werwejki, który nie stosował się do wskazówek taktycznych sztabu powinna być surowo potępiona i raczej w tym momencie zastanowił bym się nad odesłaniem zawodnika do domu. Ukrainiec napalił się jak świeżutki amator i w moich oczach jest skończony.

Jak Waszym zdaniem to wszystko się prezentuje? Śledzicie w ogóle rozgrywki ligi WSB?

"Wiele drobnych zmian może w długim okresie uczynić wielką różnicę"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 12:57 AM
Post: #2
RE: World Series of Boxing: WSB
Ja oglądałem pojedynek z Rosjanami tydzień temu. Bardzo spodobał mi się najlżejszy z naszych (sorry, nie kojarzę jeszcze ich nazwisk) który urwał dwie rundy faworytowi, a miał być skazany na pożarcie. Później poszło gorzej, nokauty itd.
Ogólnie słyszałem, że składu wcale nie mamy słabego - no ale jak widzę w grupie Rosjan i Kubańczyków to w ciemno mogę zakładać, że będzie ciężko.

Pojedynek z Rosjanami był w weekend o jakiejś śniadaniowej porze - zazwyczaj mam czas więc jak się pojawią jeszcze takie walki, to chętnie looknę : )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości