Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzowie - 2015
28-10-2013, 07:58 PM
Post: #11
RE: Mistrzowie - 2015
(28-10-2013 07:05 PM)Dudas napisał(a):  Z Huckiem się nie zgadzam. Jego niesportowy tryb życia uniemożliwi mu utrzymanie tytułu tak długo.

Dudas, przecież Huck bronił tytułu już kilkanaście razy, więc nie kupuje tego argumentu.

(28-10-2013 07:05 PM)Dudas napisał(a):  Huck sporo zebrał, fatalnie się prowadzi i przede wszystkim - nikogo się nie boi, więc w końcu jakiś kozak (może z Afryki) udzieli mu srogiej lekcji.

Jakiś kozak? Rozmawiamy tu o 2015 roku...

(28-10-2013 07:05 PM)Dudas napisał(a):  LHW - tutaj też mam inne zdanie. Siergiej wcale nie jest taki straszny. Wydaje mi się, że ktoś go strąci

Np. kto?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 08:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2013 08:06 PM przez BMH.)
Post: #12
RE: Mistrzowie - 2015
Martin:
HW - jeśli Władymir zostanie to nikt inny mistrzem nie będzie. Jeśli zawiesi rękawice na kołku to w 2015 roku mistrzem będzie...Haye, szanse ma też Pulew.

Jezeli na przeciw Wowy stanie ktos z jajami jak Povetkin, a sedzia nie bedzie pozwalal na takie cyrki i notoryczne faule, to Ukrainiec moze sie ktoryms razem naciac. W kazdym razie ja gleboko wierze, ze zobacze powtorke z Sandersa.

CW - zdecydowanie będzie nim nadal Huck. Co do reszty to wszystko się może zdarzyć czołówka jest dość wyrównana.

W mojej opinii najlepszym jr.ciezkim jest Lebedev i w 2015, to on bedzie nadal na szczycie tej dywizji. Rewanz z Jonesem rozwieje watpliwosci.Wink

M - Gołowkin, który będzie w tej kategorii dominatorem, dla mnie już nim powoli się staje.

Tak, GGG moze zdominowac nie tylko srednia, ale tez super srednia. Osobiscie zobaczylbym walke z Wardem, lub Frochem, ale nie teraz. Dzis jest jeszcze Curtis, ktory moze jakims lucky punchem sprawi sensacje(marze o tym).

LM - w 2015 jeszcze Floyd, następca to zapewne Alvarez

W mojej opinii, Floyd nigdy nie zdominuje LM... warunki fizyczne jak i regres formy, odegraja tu kluczowa role. Predzej widzialbym Mayweathera w welter. W LM poza Alvarezem jest jeszcze Lara, Trout, Andrade, Cotto, Molina i kilku innych. Naprawde mocno obsadzana kategoria, tu moga byc rozne cuda.

W - Bradley, ponadto Broner i Thurman ale za najwcześniej 3-4 lata

Tu sie moze wydarzyc wiele. Dla mnie Keith juz w 2014 bedzie gotowy na scilsy top tej wagi. Wciez jeszcze jest Pacquiao, Berto(ktorego akcje mocno spadly), Abregu, Alexander, Brook, Broner, Maidana... bedzie sie dzialo.

LW - Danny Garcia, nikt mu nie zagrozi, no chyba, że Matthysse się zrewanżuje

Danny, pojdzie wyzej i rzuci wyzwanie Mayweatherowi, ale jeszcze nie teraz... za rok, lub dwa. Czy ja wiem, czy nikt Garcii nie zagrozi w welterweight? Jest tu kilku takich, ktorych bym z gory nie skreslal.

Dudas, dobrze zauwazyl... w 2015 to wielu z tych mistrzow, moze byc w zupelnie innych wagach. Wiec cala zabawa, to troche-mimo, ze lubie takie tematy- wrozenie z fusow.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 08:34 PM
Post: #13
RE: Mistrzowie - 2015
Martin - poczekamy, zobaczymy. Może już Sillach? Chłopak wydaje się trochę za miękki, ale wyboksować Kowalowa to nie taki wielki problem, naprawdę. Nie zdziwię się, jeśli Siergiej zostanie wypunktowany albo nawet znokautowany przez lepszego boksera.

A Huck może wkrótce spaść... z wielkim hukiem. Mchunu, Lebiediew i Makabu dadzą sobie z nim radę - tak uważam. Może Master? Może Diablo? Są różne możliwości.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 09:12 PM
Post: #14
RE: Mistrzowie - 2015
Co do wagi ciężkiej - Jeśli Władimir do 2015 roku zaboksuje z Fury'm, Haye'm, Wilderem i Stiverne'm to jedną porażkę i utratę pasów może zanotować. Ciekaw jestem też w jakim miejscu będą Jennings i Andy Ruiz Jr.
Jeśli chodzi o cruiser to Makabu, Masternak, Drozd i Mchunu mogą poważnie zbliżyć się do obecnej elity tej kategorii a jeśli któryś z obecnych mistrzów miałby spaść z piedestału to chyba Marco Huck.
Co do innych kategorii to silne pozycje utrzymają Floyd, Cotto, Pacquiao ale już Martinez i Hopkins(dużo zależy od tego z kim będzie się bił) mogą być już po drugiej stronie rzeki. Liczę na eksplozję talentów Spence'a, Charlo, Thurmana i ciągłe postępy Canelo. Ciekawi mnie niezwykle dalsza kariera Chaveza Jr i Erislandy Lary.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 09:23 PM
Post: #15
Bug RE: Mistrzowie - 2015
(28-10-2013 09:12 PM)Sander napisał(a):  Co do innych kategorii to silne pozycje utrzymają Floyd, Cotto, Pacquiao
Floyd na pewno, Pacquiao - trudno przewidzieć, ale co do Cotto, to się nie zgadzam. Już dzisiaj nie należy do dominatorów, a za dwa lata może być tym, kim dzisiaj jest Mosley - elitarnym dawcą nazwiska.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 09:39 PM
Post: #16
RE: Mistrzowie - 2015
Ja mam nadzieję, że Roach dobrze na niego wpłynie a już walka z Rodriguezem wypadła okazale. Cotto ma ledwie 32 lata i wierzę, że wróci w wielkim stylu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 09:42 PM
Post: #17
RE: Mistrzowie - 2015
Słomkowa - Hekkie Budler lub Ryuji Hara
Junior musza - Kazuto Ioka
Musza - Roman Gonzalez
Super musza - Juan Francisco Estrada lub Arthur Villanueva
Kogucia - Shinsuke Yamanaka
Super kogucia - Nonito Donaire lub Leo Santa Cruz
Piórkowa - Guillermo Rigondeaux lub Wasyl Łomaczenko
Super piórkowa - Mikey Garcia lub Miguel Berchelt
Lekka - Omar Figueroa lub Daniel Estrada
Junior półśrednia - Habib Ałlachwedijew lub Rusłan Prowodnikow lub Lucas Martin Matthysse
Półśrednia - Keith Thurman lub Kell Brook lub Jose Zepeda
Junior średnia - Floyd Mayweather Jr
Średnia - Gennadij Gołowkin
Super średnia - Andre Ward lub George Groves
Półciężka - Siergiej Kowalow lub Eleider Alvarez
Cruiser - vacat lub Yunier Dorticos (???)
Ciężka - Władimir Kliczko lub vacat

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 09:47 PM
Post: #18
RE: Mistrzowie - 2015
@Hugo
O tym Dorticosie to nawet nie słyszałem a tu widzę rośnie Wilder wagi cruiser.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 10:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2013 10:59 PM przez Hugo.)
Post: #19
RE: Mistrzowie - 2015
@Sander

On jeszcze z nikim silnym jako zawodowiec nie walczył, ale jako amator stoczył ponad 250 walk i jak się go ogląda na Youtube to widać, że to jest bokser dobrze wyszkolony. Oczywiście trudno przewidzieć, jak się potoczy jego kariera, ale może być on jakąś alternatywą dla obecnych mistrzów wszystkich federacji, z których żaden nie jest dominatorem (na upartego można za takiego uznać Hucka) i już raczej nie będzie.

Obejrzałem sobie jeszcze raz Dorticosa i wycofuje się z niego. Jednak to nie jest materiał na dominatora wagi cruiser. Musiałem chyba pomylić go z jakimś innym Kubańczykiem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 07:34 AM
Post: #20
RE: Mistrzowie - 2015
Hugo, wszystko pięknie, tylko Santa Cruz i Donaire to już raczej do super koguciej nie wrócą. Rigo być może do piórkowej wyskoczy (ale raczej epizodycznie, tak myślę). Nie widzisz tam nigdzie miejsca dla Danny'ego Garcii?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości