Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FIFA 14
11-09-2013, 10:00 PM
Post: #21
RE: FIFA 14
Ja na angielskim lub bez komentatorów.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 10:05 PM
Post: #22
RE: FIFA 14
Mi się nawet podoba duet Sz&Sz. Nie wiem, może przyzwyczajenie. Dramatem był za to komentarz panów Borka i Kołtonia w PESIE 6Tongue Choć nie powiem, że chciałbym ich usłyszeć w jakiejś nowszej wersji. PESowi brakuje polskiego komentarza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 10:13 PM
Post: #23
RE: FIFA 14
Kołtoń to mógłby komentować bieg na 110 m przez płotki w wykonaniu żółwi, charyzmą by się dopasował do tempa.
Mati jest świetny ale w tej 6tce wtedy dali ciała. Grałem na angielskim komencie.

Dla mnie najlepszy tekst w wykonaniu duetu Sz-Sz to :
'dużo było tutaj strzałów, chyba z pięć'.. W wykonaniu Wlada.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 10:24 PM
Post: #24
RE: FIFA 14
Sander
Ja nawet Kołtonia lubię. Podobało mi się jak komentował wspólnie z Borkiem choćby mecze Lecha z Manchesterem City i Juventusem. Wolałem ten duet niż obecny Borek&Prusik.

Mi się podobał kultowy już tekst:
"Jak to mawiają młodzi ludzie - masakracja"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 10:45 PM
Post: #25
RE: FIFA 14
"Nie wyszedł mu ten strzał ,teraz kręci głową! mam nadzieje że nie skręci sobie karku !" mnie to zawsze niszczyło.

w pes 06 nigdy nie grałem. Ale sprawdziłem sobie teraz jak wyglądał tam Polski koment. Borek po każdym meczu powinien mówić "Czytała -Krystyna Czubówna."

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2013, 01:56 AM
Post: #26
RE: FIFA 14
(11-09-2013 10:05 PM)kubala1122331 napisał(a):  Mi się nawet podoba duet Sz&Sz. Nie wiem, może przyzwyczajenie. Dramatem był za to komentarz panów Borka i Kołtonia w PESIE 6Tongue Choć nie powiem, że chciałbym ich usłyszeć w jakiejś nowszej wersji. PESowi brakuje polskiego komentarza.

Przyznam szczerze, iż nie wiedziałem, że w PESie 6 komentowali Borek i Kołtoń. Właśnie sobie sprawdziłem jak to wyglądało - TRAGEDIA. Krytykuję duet Szpakowski - Szaranowicz, ale wypadli w Fifie zdecydowanie lepiej. W każdym razie ja zawsze zupełnie wyłączam komentarz i odpalam sobie w tle jakąś muzykę, lub wywiad/podcast.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2013, 11:15 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2013 11:16 AM przez Umkwatata.)
Post: #27
RE: FIFA 14
Sciagnalem jak wyszkol demo od razu, ale dopiero teraz napisze. Bardzo mi sie podoba - do tej pory od 2006 roku ok. gralem tylko w PESa w wiekszosci, ale teraz moze byc wyrownany poziom obydwu gier. Jesli chodzi o FIFE grywalnosc w tym roku bardzo dobra, wszystko na boisku dzieje sie w sposob zblizony do naturalnego (pilka odbija sie naturalnie, nie przykleja sie za kazdym razem do nogi). Grafika tez w porzadku.

[Obrazek: tumblr_mf54wmcN3n1s0e9apo1_500.gif]
Oppan Gangnam Style!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości