Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajne filmy, które polecacie
17-05-2015, 10:16 PM
Post: #431
RE: Fajne filmy, które polecacie
Ostatnio oglądałem i polecam:

Whiplash
Intersteller
Imperium słońca
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 10:03 AM
Post: #432
RE: Fajne filmy, które polecacie
Whiplash również polecam.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 08:51 PM
Post: #433
RE: Fajne filmy, które polecacie
Oglądaliście dokument Wojna Restrepo? Jak ktoś lubi klimaty wojny w Iraku czy Afganistanie to bardzo polecam. Tak jak film w Pułapce Wojny.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 11:38 AM
Post: #434
RE: Fajne filmy, które polecacie
Niedawno miałem okazję obejrzeć film "Krwawe Wzgórza" i choć nie oglądam często slasherów, ów film zrobił na mnie pozytywne wrażenie i przypomniał czasy ery VHS, kiedy to właśnie takie filmy o młodzieży w opałach święciły swoje triumfy.
Po seanse naszła mnie chęć na inne jakieś dobre slashery, znacie jakieś, polecacie coś konkretnego.

[Obrazek: AeqVeog.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 08:16 PM
Post: #435
RE: Fajne filmy, które polecacie
http://www.instawebgram.com/i/marccrose
Marc Rose, wcieli się w postać Tupaca w filmie biograficznym, zdjęcia rozpoczną się we wrześniu, .
John Singleton nie będzie reżyserem,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2015, 07:41 PM
Post: #436
RE: Fajne filmy, które polecacie
Dzisiaj oglądałem Szybkich 7 i wszystko za życie.Pierwszy film bardzo mi się podobał, mało realizmu, ale film to nie rzeczywistość. Film naprawdę pokazuje prawdziwe wartości, którymi powinien kierować się człowiek. Wszystko za Życie trochę mało dynamiczne i przkombinowane, lubię takie filmy, ale nie przypadł mi do gustu.Zdecydowano nie na startu do Buntownika z wyboru.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2015, 07:06 AM
Post: #437
RE: Fajne filmy, które polecacie
(20-05-2015 11:38 AM)zuki napisał(a):  Niedawno miałem okazję obejrzeć film "Krwawe Wzgórza" i choć nie oglądam często slasherów, ów film zrobił na mnie pozytywne wrażenie i przypomniał czasy ery VHS, kiedy to właśnie takie filmy o młodzieży w opałach święciły swoje triumfy.
Po seanse naszła mnie chęć na inne jakieś dobre slashery, znacie jakieś, polecacie coś konkretnego.

Wzgórza mają oczy 1 i 2, Droga bez powrotu 1 i 2, Piątek 13-go, Jeepers Creepers, Shrooms, The ruins, Carver, The children, The butcher, Dead end...

mnóstwo jest takich filmów, z pamięci na szybko wspominam te które pamiętam bez szukania, nie wszystkie są świetne ale zobaczyć warto. Te krwawe wzgórza oglądałem dawno, słabiutkie były ale niczego lepszego sie nie spodziewałem typowa niskobudżetówka.


Bestia, oglądałeś Tigerland? Ciekaw jestem wrażeń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2015, 08:23 AM
Post: #438
RE: Fajne filmy, które polecacie
Z fajnych komedii polecam "Eurotrip". Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-05-2015, 11:01 AM
Post: #439
RE: Fajne filmy, które polecacie
Cytat:Te krwawe wzgórza oglądałem dawno, słabiutkie były ale niczego lepszego sie nie spodziewałem typowa niskobudżetówka.

Nie no, The Hills of Run Red, nie były takie złe. Bardziej The Butcher wyglądał rtagicznie jak film za "pińdziesiont" złoty.

Z Twojej listy najbardziej zaciekawił mnie Dead End, który dzisiaj wieczorem sobie obejrzę.

[Obrazek: AeqVeog.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2015, 06:59 PM
Post: #440
RE: Fajne filmy, które polecacie
Oficjalny trailer "Rocky -Creed "
widać w nim Bellew i Rosado,.


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości