Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajne filmy, które polecacie
14-08-2013, 12:02 PM
Post: #11
RE: Fajne filmy, które polecacie
Wlasnie zainteresowalo mnie, ze wszyscy sie tak tym jaraja. Na dniach sprawdze na bank.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2013, 02:46 PM
Post: #12
RE: Fajne filmy, które polecacie
BMH
Prawo zemsty mnie strasznie zaskoczyło. Spodziewałem się jakiegoś sztampowego thrillera z powtarzaną już 1000 razy fabułą, a dostałem film emocjonujący, zagadkowy, naprawdę trzymający w napięciu. Ten film należałby do TOP3 moich ulubionych filmów, gdyby nie zakończenie, które jest po prostu głupie i zbyt poprawne politycznie.
A Wesele musisz obejrzećTongue

Sander
Scena gdzie goście śpiewają Rotę i prym wiedzie właśnie notariusz jest genialnaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2013, 02:47 PM
Post: #13
RE: Fajne filmy, które polecacie
Polecam film ''Dzikie wieprze'' . Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2013, 02:59 PM
Post: #14
RE: Fajne filmy, które polecacie
Francuski numer Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 12:52 AM
Post: #15
RE: Fajne filmy, które polecacie
NIENARODZONY (2009)

[Obrazek: 7240551.3.jpg]
Obsada: Odette Annable, Gary Oldman
Gatunek: Horror
Opis: Dusza małego żydowskiego chłopca, który został spalony żywcem podczas holocaustu nawiedza młodą dziewczynę. Duch ów nie może zaznać wiecznego spokoju w związku z tym szuka nowego ciała, w którym mógłby "zamieszkać". Los skierował go do Casey Beldon (Odette Annable). Jedynym sposobem na pozbycie się natrętnej duszy są egzorcyzmy. Muszą one jednak być odprawione przez katolickiego księdza i żydowskiego rabina.
Dlaczego warto obejrzeć: Klasyczny horror, z powtarzaną już tysiące razy fabułą, jednak tym razem pokazaną jakoś inaczej. Dodatkowy plus za główną bohaterkę, która w tym filmie prezentuje się naprawdę seks..., hmmm..., ładnieSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 11:16 PM
Post: #16
RE: Fajne filmy, które polecacie
Ogólnie to chciałbym podkreślić, że dodaję tu filmy takie mniej znane, bo nie ma sensu pisać np. o Spidermanie, filmie, o którym słyszał każdy i zainteresowany obejrzał, a niezainteresowany sobie odpuścił.

TELEMANIAK (1996)
[Obrazek: 7203772.3.jpg]
Obsada: Matthew Broderick, Jim Carrey
Gatunek: Czarna komedia
Opis: Steven Kovacs (Matthew Broderick), młody architekt, przeprowadza się do nowego mieszkania. Aby zabić nudę samotnych wieczorów, postanawia założyć sobie telewizję kablową. Niebawem w mieszkaniu Stevena zjawia się ekscentryczny monter kablówki, Chip Douglas (Jim Carrey). Sympatyczny, ale i nieco napastliwy Chip - prawdziwy znawca telewizji i jej zagorzały wielbiciel - widzi w Stevenie idealnego przyjaciela. Nie przyjmując do wiadomości, że Steven może nie odwzajemniać jego uczuć, Chip zaczyna go nachodzić i z coraz większą bezczelnością ingerować w jego życie prywatne.
Dlaczego warto obejrzeć: Nie jest to film wybitny, ale warty obejrzenia, zwz. na dobry, ciekawy scenariusz, dobrych aktorów, przede wszystkim Jima Carreya, który parę lat temu był gwarantem dobrego filmu.

NIEKOŃCZĄCA SIĘ OPOWIEŚĆ (1984)
[Obrazek: 7296750.3.jpg]
Obsada: Barrett Oliver, Noah Hathaway, Tami Stronach
Gatunek: Baśń
Opis: Bastian to chłopiec, który po śmierci matki zamyka się w sobie. Zaczyna mieć problemy w szkole, nie potrafi nawiązać kontaktu ani z ojcem ani z rówieśnikami. Pewnego razu uciekając przed goniącą go szkolną bandą, przypadkiem wbiega do antykwariatu, gdzie znajduje niesamowitą księgę. Księgę dzięki której Bastian odwiedzi fantastyczną krainę
Dlaczego warto obejrzeć: Ten film jest po prostu magiczny. W każde święta leci na TV4 z samego rana, i zawsze go oglądam, choć już chyba z sentymentu, bo nie wiem co taki stary chłop jak ja może widzieć w takiej bajeczce o smokachTongue

AKADEMIA PANA KLEKSA (1983)
[Obrazek: 7346633.3.jpg]
Obsada: Piotr Fronczewski, Leon Niemczyk, Stanisław Wronka
Gatunek: Fantasy, Muzyczny, Dla dzieci
Opis: Adaś Niezgódka w magiczny sposób trafia do bajkowego świata Pana Kleksa, bohatera książeczki Jana Brzechwy. Pan Kleks jest nauczycielem i czarodziejem w jednej osobie, więc na jego lekcjach nie sposób się nudzić. Zwłaszcza, gdy są to lekcje kleksografii. Adaś poznaje nie tylko uroki zaczarowanej krainy, ale także jej mroczne tajemnice.
Dlaczego warto obejrzeć: Nie ma chyba osoby, która tego filmu w dzieciństwie nie widziała. Pamiętam jak bałem się tej sceny z wilkołakami i tymi ich czerwonymi ślepiami. Do dziś często wracam do tego filmu. Ahhh, chyba się kubala1122331 na starość sentymentalny robi...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 08:48 AM
Post: #17
RE: Fajne filmy, które polecacie
Obejrzałem wczoraj Drogówkę i jak zwykle film Smarzowskiego na poziomie. Polecam.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2013, 04:44 PM
Post: #18
RE: Fajne filmy, które polecacie
Generał, który stał się niewolnikiem. Niewolnik, który stał się gladiatorem. Gladiator, który przeciwstawił się cesarzowi.

[Obrazek: gladiator.jpg]

Tego filmu chyba opisywać nie muszę, każdy go widział. Klasyk, przepiękny film z przepiękną ścieżką dźwiękową. Jeden z moich ulubionych. Coś wspaniałego!
''Now we are free. I will see you again, but not yet, not yet."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2013, 04:18 PM
Post: #19
RE: Fajne filmy, które polecacie
Pewnie część z Was ten film widziała.

KIEDY BYLIŚMY KRÓLAMI (1996)
[Obrazek: 7150038.3.jpg]
Obsada: Muhammad Ali, George Foreman, Don King
Gatunek: Dokumentalny
Opis: Relacja walki w Zairze pomiedzy Alim i Foremanem o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Materiały zakulisowe uzupełniane wypowiedziami dziennikarzy sportowych.
Dlaczego warto obejrzeć: Kazdy znajdzie cos dla siebie. Bardzo dobry materiał o Rumble in the Jungle. Równie dobry jak "Na ringu z Alim".

[Obrazek: mike_tyson_evander_holyfield_001_101709.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2013, 12:20 AM
Post: #20
RE: Fajne filmy, które polecacie
JESTEŚ BOGIEM (2012)
[Obrazek: 7478694.3.jpg]
Obsada: Marcin Kowalczyk, Tomasz Schuchardt, Dawid Ogrodnik
Gatunek: Muzyczny, biograficzny, dramat
Opis: Film przedstawia losy członków zespołu Paktofonika z jej liderem, Magikiem, na czele
Dlaczego warto obejrzeć: Fajna gra aktorska, fajny, choć trochę nie "mój" klimat, sprawiają, że film dobrze się ogląda. Jakieś arcydzieło to to nie jest, ale naprawdę niezły, solidny film.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości