Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajne filmy, które polecacie
10-03-2014, 11:10 PM
Post: #161
RE: Fajne filmy, które polecacie
Oglądał ktoś "Kamienie na szaniec" ? Bo ładnie hejtują .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2014, 11:46 PM
Post: #162
RE: Fajne filmy, które polecacie
Nie widziałem, ale zakładam, że lipa. Wiesz, niektórych książek nie powinno się ekranizować...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2014, 08:57 AM
Post: #163
RE: Fajne filmy, które polecacie
Filmu nie widziałem, książka bardzo mi się podobała. Ponoć wszystko zbyt nowoczesne jak na tamte czasy w tym filmie...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2014, 12:21 AM
Post: #164
RE: Fajne filmy, które polecacie
Wróg publiczny / Enemy of the State (1998)

Fajny film ukazujący skrawek działań NSA i CIA i innych badziew.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2014, 11:58 AM
Post: #165
RE: Fajne filmy, które polecacie
[Obrazek: 7556660.3.jpg]

Czas Zemsty

Przed momentem obejrzałem i jestem naprawdę zadowolony ze spędzonych dwóch godzin z tym filmem. Dobra historia, Colin Farrell w formie i piękna kobieta w tle. Naprawdę polecam. Twardy męski klimat. 8/10

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 08:00 PM
Post: #166
RE: Fajne filmy, które polecacie
Kubala
Wiesz oglądałem dziś ,Przerwaną lekcje muzyki' i nie wiem co o tym filmie myśleć.Z jednej strony film trzyma w napięciu co się stanie(wisz wariatki Smile) co Lisa odpie*doli z drugiej spodziewałem się trochę więcej(może nie wlazłem dobrze w klimat).Ogólnie 6,5/10
Btw Skąd taka nazwa filmu? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2014, 02:02 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2014 02:03 AM przez kubala1122331.)
Post: #167
RE: Fajne filmy, które polecacie
Joker
Wiesz, wybitny film to nie jest, ale jak dla mnie warty obejrzenia, bo jak sam napisałeś trzyma w napięciu, jest fajnie zrealizowany i ogólnie całkiem przyjemnie się go ogląda.
Skąd taki tytuł? Ogólnie rzecz polega na tym, że jest to film zrealizowany na podstawie książki, którą miałem okazję (a jakże!) przeczytać. I tam bardzo ważnym motywem jest obraz Vermeera właśnie pod tytułem "Przerwana lekcja muzyki". W filmie ten motyw jest kompletnie pominięty. Myślę, że właśnie książka została tak nazwana zwz. na częsty motyw tego obrazu pojawiający się w niej, a w filmie tego nie użyli, ale nie chcieli zmieniać tytułu Smile
Przynajmniej tak mi się wydaje Tongue

Tu masz ten obraz
[Obrazek: Vermeer_Girl_Interrupted_at_Her_Music.jpg]

Ups... Nie wiedziałem, ze on taki wielki Tongue A nie wiem czemu nie mam możliwości edycji, sorry Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2014, 10:52 AM
Post: #168
RE: Fajne filmy, które polecacie
Obejrzałem wczoraj film "Gotti" który już się tutaj przewijał w dyskusjach i rzeczywiście dobre kino. Skończył się tak jak zazwyczaj kończą sie takie historie ale dobrze się to oglądało. 8/10

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2014, 03:42 PM
Post: #169
RE: Fajne filmy, które polecacie
Okolofutbola produkcja: Rosja
reżyseria: Anton Bormatov
obsada: Pavel Erlikov, Ivan Fominov, Grigory Ivanets
Opis(z filmweb): Czwórka przyjaciół na śmierć i życie kibicuje moskiewskiej drużynie, Spartak Moskwa. Nie są oni jednak zwykłymi kibicami. Tworzą elitę bezkompromisowych fanatyków, ustawiając bójki z kibolami innych ekip. Czas, miejsce i ewentualne "narzędzia" są właśnie przez nich wybierane i akceptowane.

Dlaczego warto obejrzeć: temat Rosji jest modny. Fajnie pokazany swiat fanatykow futbolu, dobre mordobicie i ciekawe przeslanie no i dobrze się goolmana pije do niego.


Załączone pliki Miniatury
   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2014, 06:08 PM
Post: #170
RE: Fajne filmy, które polecacie
Ja odświeżam sobie Batmana, dzisiaj łyknąłem 2 część i nie mogę się nadziwić jak świetną rolę zagrał Joker.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości