Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajne filmy, które polecacie
27-02-2014, 08:48 PM
Post: #131
RE: Fajne filmy, które polecacie
O wlasnie.. Prawo Bronxu. Dawno temu w Ameryce, to ogladalem chyba ze 100lat temu.

Brother, sprawdz jak bedziesz mial chwilke. Dokladnie juz nie pamietam, ale zaczyna sie jak z Yakuzy musi odejsc facio, bo chyba cos nawywijal. No i ten facio jedzie do Stanow, i po "milym" zapoznaniu sie z jednym z miejscowych murzynow, zaklada z nimi gang. Ten z Yakuzy, sie nie pier*oli w tancu i lubi strzelac. Ciekawy film.
Gotti, to jak wskazuje tytul, jest o slynnym Wloskim mafiozie. Jak kiedys ktorys objerzysz, to daj znac jak wrazenia.

Matys
A ktory z tych wszystkich ktore sa tu wymienione podobal Ci sie najbardziej? Scarface, American Gangster, i Chlopcy z ferajny, to moj top3.

Jest jeszcze Ojcec Chrzestny, a wiec jeden z moich ulubionych usypiaczy.Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 08:50 PM
Post: #132
RE: Fajne filmy, które polecacie
Pan życia i śmierci mój top 10Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 08:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2014 08:51 PM przez Sander.)
Post: #133
RE: Fajne filmy, które polecacie
Panowie a film o takiej grupce kumpli którzy gubią kasę przeznaczoną dla jakiegoś mafiozo czy coś w ten deseń to co to jest? Wink
Oglądałem niedawno i podobał mi się ale nie pamiętam tytułu.

Cage to jest w ogóle mój ulubiony aktor.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 08:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2014 08:56 PM przez BMH.)
Post: #134
RE: Fajne filmy, które polecacie
(27-02-2014 08:43 PM)Sander napisał(a):  Ja ogólnie jak oglądam filmy to z kobietą - historia Agaty Mróz, Tylko Ciebie chcę i takie tam...

Cos Ty.. ja to na swojej wymuszam to, co mi sie podoba.Cool Nie, no swiruje.. mamy podobne gusta. Moja baba nie lubi filmow typu Thor, czy Iron-man, ale te ktore wymienilem w ostatnich dwoch dniach, to na ogol jej bardzo przypadly do gustu-szczegolnie te sadownicze, czy psychologiczne. Akurat z filmow gangsterskich tu wymienionych, to nie przypadl jej do gustu Ojciec Chrzestny, i... Brother.Big Grin Za to byla zachwycona Chlopkami z ferajny, i Czlowiekiem z blizna. Tony Montana, to dla mnie najlepsza rola Pacino, choc mial ich wiele.

"Kokainowi Kowboje"!!! To jest dopiero sztos. Tak zarabiac, to jest cos niesamowitego.

(27-02-2014 08:50 PM)Sander napisał(a):  Panowie a film o takiej grupce kumpli którzy gubią kasę przeznaczoną dla jakiegoś mafiozo czy coś w ten deseń to co to jest? Wink
Oglądałem niedawno i podobał mi się ale nie pamiętam tytułu.

Cos mi sie kojarzy. Chyba "Odwety".Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 09:09 PM
Post: #135
RE: Fajne filmy, które polecacie
Chyba nie to @BMH ;/
Ten Mafiozo któremu mają dostarczyć kasę jest wujkiem jednego z nich... Kurna nie pamiętam dokładnie... Kasę gubią gdzieś na stacji paliwowej chyba.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 09:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2014 09:15 PM przez BMH.)
Post: #136
RE: Fajne filmy, które polecacie
No, no.. jakies wiezy rodzinne tam byly. Wujaszek chyba chcial wydymac siostrzensca, czy cos takiego. W roli glownej byl miedzy innymi Vin Diesel.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 09:18 PM
Post: #137
RE: Fajne filmy, które polecacie
Dokładnie! Diesel tam grał. Ale na filmwebie nie ma takiego czegoś jak "Odwety"... A jak patrzę na profil filmu "Odwet" choć gra w nim Diesel to mam wrażenie, że to nie to Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 09:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2014 09:20 PM przez Matys.)
Post: #138
RE: Fajne filmy, które polecacie
Ciężko mi powiedzieć, który najbardziej mi się podobał. Szczególny sentyment mam do De Niro Smile

EDIT
(27-02-2014 09:18 PM)Sander napisał(a):  Dokładnie! Diesel tam grał. Ale na filmwebie nie ma takiego czegoś jak "Odwety"... A jak patrzę na profil filmu "Odwet" choć gra w nim Diesel to mam wrażenie, że to nie to Wink

No to pewnie "Synowie mafii", nigdy nie widziałem, ale opis pasuje do Twojego Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 09:20 PM
Post: #139
RE: Fajne filmy, które polecacie
Może jakieś ciekawe/fajne kompilacje bokserskie poleci ktoś teraz? Jakieś historyczne momenty itp?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 09:20 PM
Post: #140
RE: Fajne filmy, które polecacie
Sorry, chodzilo mi oczywscie o Odwet, a nie odwety.Tongue Jak lubisz tego aktora, to sprawdz sadowniczy "Uznajcie mnie za winnego". O mafii Wloskiej. Zajebisty, i zdecydowanie nadajacy sie do obejrzenia z kobita.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości