Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem - boks zawodowy
02-08-2013, 12:26 PM
Post: #1
Problem - boks zawodowy
Witam, boks trenuje już 3 lata (obecnie mam 18), niestety z powodu braku klubu boksu uczyłem się indywidualnie pod okiem pewnej osoby, przez co kariera amatorska właściwie mi przepadła ze względu na brak wsparcia klubu, dzięki któremu byłbym w stanie jeździć na różne zawody i pokazać tam swoje umiejętności (dzwoniłem w tej sprawie do okręgowego związku bokserskiego około 7 razy ale dziwnym trafem ani razu nie było nikogo kto mógłby odpowiedzieć na moje pytania).Jako że amatorkę mam już z głowy podjąłem decyzje o rozpoczęciu kariery zawodowej, wiem jak ryzykuje ale nie ma wyjścia.Tylko że tu także pojawia się problem bo poza licencją potrzebuje też promocji, co przy braku jakiegokolwiek doświadczenia amatorskiego może być za przeproszeniem cholernie trudne.Dlatego proszę was o jakieś porady, bo być może spotkaliście się z podobnymi przypadkami, dodam jeszcze że myślę o wadze ciężkiej (około 195cm i 93 kg)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2013, 02:37 PM
Post: #2
RE: Problem - boks zawodowy
@Wojak0075
Zgłoś się do Krystiana Cieśnika. Jest on promotorem bokserskim, może akurat zaczepiłbyś się o jego stajnię (Thunder Promotions). Nie jest to co prawda Top Rank czy Golden Boy, ale na początek w sam raz. Jeżeli chodzi o kontakt to znajdziesz go bez problemu na facebooku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2013, 04:03 PM
Post: #3
RE: Problem - boks zawodowy
Jestem ci bardzo wdzięczny, na pewno skontaktuje się z Panem Cieśnikiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2013, 08:16 AM
Post: #4
RE: Problem - boks zawodowy
masz jakis sparringi za plecami czy jak...Mozna poczac w jakosci sparring-partnera albo ,,zywego worka,, -choc tam takze wystarcza konkurentow..z ulicy trudno potrafic..ale jestes naprawde nie tak i stary...szansy jest,jesli w sparringu pokazac ,ze mozesz bic...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości