Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Demetrius Andrade
26-07-2013, 12:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2013 12:24 PM przez BESTIA.)
Post: #1
Demetrius Andrade
[Obrazek: 744-550x437.jpg]
Demetrius Andrade (19-0, 13 KO) ur. 26 Luty 1988r w Providence Rhode Island jest mistrzem świata amatorów z 2007r na IO reprezentował Stany Zjednoczone.

Andrade ma świetne warunki fizyczne dysponuje dobrym ciosem jest także szybki jak na swoją kategorię wagową.Demetrius był dobrym amatorem zwieńczeniem jego kariery amatorski miały być Igrzyska Olimpijskie niestety odpal przez kontuzję która pokrzyżowała jego plany.Jego trenerem jest Virgil Hunter który świetnie go ukształtuje szczególnie jeśli chodzi o obronę.Andrade czeka najtrudniejszy pojedynek w karierze bowiem 7 września zawalczy o wakujący tytuł WBO w kategorii junior średniej z Vanesem Martirosyan (33-0-1, 21 KO).Walka odbędzie się w Staples Center w Los Angeles, gdzie w głównym daniu wieczoru Julio Cesar Chavez Junior podejmie Briana Verę.

Jak oceniacie tego zawodnika ma szanse na tytuł?Moim zdaniem to przyszła gwiazda wagi średniej i jej dominator.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2013, 12:25 PM
Post: #2
RE: Demetrius Andrade
Fajny zawodnik i sadze, ze jest w stanie wypunktowac Vanesa. Sam Martirosyan, to solidny bokser, choc jak czytam na konkurencji wywody pewnego redaktora, ze jest top 1/2 swojej dywizji, to lapie sie za glowe.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2013, 01:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2013 01:16 PM przez BESTIA.)
Post: #3
RE: Demetrius Andrade
Vanes silny, szybki, doświadczony, ale na tle Andrade wypadnie blado żeby nie powiedzieć słabo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 08:51 AM
Post: #4
RE: Demetrius Andrade
Walka przełożona Andrade - Martirosyan 9 listopada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2013, 04:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2013 04:24 PM przez BESTIA.)
Post: #5
RE: Demetrius Andrade
Dzisiaj walka Andrade vs Martirosyan przewiduję wysoką wygraną na pkt Demetriusa, przy czym może nawet są szanse na KO.Jeśli Andrade ma być przyszłą gwiazdą wagi junior średniej to Vanes nie powinien sprawić mu większych problemów.





Działo się na ważeniu.Wink

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 02:16 AM
Post: #6
RE: Demetrius Andrade
Andrade powinien wygrać. Chłopak ma talent. Jednak Martirosyan to również kawał boksera i nie można go skreślać. Ja będę trzymał kciuki za VanesaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 09:08 AM
Post: #7
RE: Demetrius Andrade
Andrade wygrał, ale jego zwycięstwo jest dla mnie dość problematyczne. Nie jestem pewien, czy dobrymi końcowymi rundami odrobił wszystkie straty, jakie poniósł na początku walki. Chyba bardziej sprawiedliwy byłby remis.

Demetrius miał w tej walce fantastyczne momenty, kiedy doskonałą techniką wręcz ośmieszał rywala. Miał jednak także chwile słabości. Na pewno jest dużym talentem, ale ma też sporo braków (siła fizyczna, praca nóg, podejrzana szczęka, psychika). Część z nich na pewno można i trzeba poprawić.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 11:23 AM
Post: #8
RE: Demetrius Andrade
IMO Andrade wygrał, lecz nie spodziewałem się tak ciężkiej przeprawy.Ma czas chłopak więc niech się uczy jeszcze nie czas aby czyścić junior średnią jak sam zapowiedział.Choć z C. Moliną może zawalczyćWink.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 02:58 PM
Post: #9
RE: Demetrius Andrade
Dla mnie wygrał Andrade, ale to nie zmienia faktu, że jestem strasznie rozczarowany jego postawą. Taki wielki talent, jakim jest określany, powinien pewniej wygrać z tylko solidnym Vanesem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2013, 12:43 AM
Post: #10
RE: Demetrius Andrade
Dla mnie dość pewna wygrana Andrade, dałem mu 8 rund, wiadomo - 1 punkt do tyłu za nokdaun, ale i tak zwycięstwo nie ulega wątpliwości.

Andrade się rozwija, co do tego nie mam wątpliwości, natomiast bardzo martwi mnie uwstecznienie się Martirosyana. Kiedy pokonał Joe Greena myslałem, że rośnie nam przyszły wielki dominator tej kategorii, a tu cóż, co najwyżej solidny średniak... NIemniej, zwycięstwo Demetriusa niezwykle wartościowe, tym bardziej, że zdołał otrząsnąć się po nokdaunie. Nie obraziłbym się na rewanż. Ciekawie też by było, w przypadku jego pojedynku z Bajsangurowem, lub Javierem Macielem (niedawno oszukany w eliminatorze z Brianem Rose).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości