Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek Heavyweight HIGHLIGHTS
27-07-2013, 12:26 AM
Post: #11
RE: Tomasz Adamek Heavyweight HIGHLIGHTS
Nie miejcie pretensji do autora filmu za to że umieścił walkę z Gołotą w swoim filmiku. Jak sam pisze i podkreśla nie raz, jest fanem Andrzeja, ale trudno by było zrobić filmik Adamka HW nie uwzględniając tej walki. W końcu, pomijając wszystkie aspekty tej walki sportowe i pozasportowe, które przecież dobrze znamy, Adamek solidnie wypracował sobie pozycję w wadze ciężkiej, zdobył bardzo bardzo bardzo prestiżowy pas polsatu i tak naprawdę ta walka dała mu szansę na kolejne walki. Tak więc nie rozumiem czemu się czepiacie, jeśli chce się zrobić dobry film, który ma przyciągnąć widzów na kanał, trzeba być konsekwentnym i dawać te nawet bolesne dla kibica momenty. Jasne, ja też zdecydowanie kibicowałem Andrzejowi, ale trzeba pamiętać o tej walce, bo ona niestety była... Do tego nietrudno zauważyć, że i tak więcej jest urywków walk z Walkerem czy Maddalone, a wykorzystane są wszystkie walki Tomka. Z udziałem Gołoty widziałem DWIE akcje trwające raptem max 8 sekund.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 02:23 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2013 02:24 AM przez Splint3rPL.)
Post: #12
RE: Tomasz Adamek Heavyweight HIGHLIGHTS
Jestem wielkim fanem Andrzeja Gołota i Tomasza Adamka (choć tego drugiego nieco mniej). Nie bardzo rozumiem oburzenie faktem, że wykorzystałem w filmiku (jak słusznie zauważył kubalala1122331) DWA fragmenty ich starcia. Ta walka była pierwszą walką Tomka w HW. Nie oparłem całego filmu na tym pojedynku, ale nie można udawać, że go nie było. Otłuszczony, rozbity Gołota wyszedł do ringu i dostał srogi łomot. Mi również przykro było na to patrzeć, ale TAK SIĘ STAŁO. Nie uważam, żebym zrobił coś nie tak wklejając te kilka sekund materiału do mojego filmu. Jeszcze bardziej bolało mnie serce gdy Andrzej padał po ciosach Salety, ale co zrobić, stało się. To, że wyszedł do ringu to była jego decyzja. Nie będę się teraz oszukiwał, odwracał głowy i udawał, że nie widzę tego co Gołota wyczynia.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 12:31 PM
Post: #13
RE: Tomasz Adamek Heavyweight HIGHLIGHTS
@Splint3rPL
Nie tyle mam do Ciebie pretensji co chcę uświadomić AdamkaFightPl dlaczego to smutne patrzeć na takie fragmenty w filmiku.
Zresztą myslę, że nawet Adammobp troszkę może z ironią powiedział, że fragmenty z Gołotą niepotrzebnie. Ja równiez. Wolałnbym aby ich nie było ale oczywiście nic złego się nie stąło heh.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości