Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eddie Chambers
12-08-2013, 10:31 PM
Post: #41
RE: Eddie Chambers
Trudno mi sobie wyobrazić nawet Chambersa i Diablo przeciw sobie w ringu. Tak odmienne style, że ciężko cokolwiek wysnuć. Ani KO na Eddiem by mnie nie zdziwiło ani 120:108 dla Chambersa ze wskazaniem jednak na tę drugą opcję.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2014, 02:09 PM
Post: #42
RE: Eddie Chambers
Chambers wraca do HW. Szczerze, to ja sie nie spodziewalem ze zejscie do CW moze tak negatywnie wplynac na dyspozycje Eddiego. Nowym trenerem Chambersa bedzie Peter Fury. Licze wiec, ze przed zakonczeniem kariery jeszcze czym "Edek" zaskoczy.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2014, 06:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2014 06:56 PM przez Sander.)
Post: #43
RE: Eddie Chambers
Błyskawicznie się wyleczył z próby podboju cruiserweight...
Szkoda. W ciężkiej prochu już nie wymyśli.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2014, 07:04 PM
Post: #44
RE: Eddie Chambers
I bardzo dobrze, że Eddie wraca do HW, tam ma ogromną przewagę szybkości nad przeciwnikami....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2014, 08:18 PM
Post: #45
RE: Eddie Chambers
Eddie się skończył. Ani w CW ani w HW już nic nie osiągnie, nie wróżę mu świetlanej przyszłości. Nie mogę sobie wyobrazić wygrywającego Chambersa z obecną czołówką HW...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2014, 08:21 PM
Post: #46
RE: Eddie Chambers
Jak się nie będzie rozsypywał jak w walkach z Adamkiem i Mchunu to może jeszcze coś ugrać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2014, 09:28 PM
Post: #47
RE: Eddie Chambers
Wraca do HW jak reszta padlinożerców - na wieść o emeryturze Witalija i w sumie nie ma co się dziwić. Nie rozumiem za to pomysłu z trenerem Furym, przenosi się na Wyspy? Będzie robił za pełnoetatowego sparingpartnera?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2014, 11:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2014 11:03 PM przez Krzych.)
Post: #48
RE: Eddie Chambers
Nie wiem co to za pomysł z tym Peterem Fury. Przecież ten człowiek ma za małe kwalifikacje żeby nawet nawet podawać wodę Bashirowi, poprzedniemu trenerowi Chambersa. Był na sparingach u Fury'ego i postanowił już zostać dożywotnio sparingpartnerem? Albo może udzieliła mu się atmosfera rodzinki Fury i też mu kompletnie odbiło, zapadł na jakąś chorobę psychiczną i zaczął żyć w swoim świecie jak oni? Eddie Chambers jest pewnie skończony. Ale zawsze lepiej HW niż CW, poziom jest taki w HW i Chambers ma taką przewagę szybkości, że teoretycznie może wrócić do czołówki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 03:33 PM
Post: #49
RE: Eddie Chambers
Tymczasem na twitterze Chambersa:

[Obrazek: BfjaoosIQAAIv-Z.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2014, 04:13 PM
Post: #50
RE: Eddie Chambers
To albo jojo albo fotomontaż.
Ale zapierTolił na wadze w miesiac. Jak tak pohuśtał z wagą to już raczej nigdy nie będzie taki Fast Wink odbije mu sie to na dyspozycji.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości