Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huck podpisał kontrakt
25-12-2011, 05:00 PM
Post: #1
Huck podpisał kontrakt
Marco Huck (34-1, 25 KO) podpisał kontrakt na walkę z mistrzem świata federacji WBA w wadze ciężkiej - Aleksandrem Powietkinem (23-0, 16 KO). Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, by 25 lutego w Stuttgarcie doszło do pojedynku dwóch nieprzepadających za sobą gwiazd grupy Sauerland Event.

http://www.bokser.org/content/2011/12/24.../index.jsp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-12-2011, 09:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-12-2011 09:08 PM przez sowka.)
Post: #2
RE: Huck podpisał kontrakt
Pieniądze szczęścia nie dają, a napewno tym szczęściem nie jest przegrana walka z Powietkinem. Przenosiny do HW tylko ze względu na pieniądze jest wg mnie pozbawiona jakiegokolwiek sportowego sensu - materialny jest. Mówi, że wyczyścił wagę cruiser. Po pierwsze WBO to najmniej znaczący tytuł ze wszystkich, a po drugie to nie zdobył innego pasa tylko bronił cały czas WBO. "Ja wyczyściłem tą wagę" to mógł mówić Cunn kilka miesięcy temu, ponieważ pokonał każdego mistrza świata - Jonesa, Hucka i Włodarczyka.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-12-2011, 09:16 PM
Post: #3
RE: Huck podpisał kontrakt
W końcu zwakował ten swój pasek w cruiser czy nie ? jak dla mnie to jednorazowy skok po kase i tyle.

Up: Cunn jeżeli nie wygra z Hernandezem w rewanżu to jest skończony, zresztą mam wrażenie że papa Sauerland i tak już go odstawił na drugi plan.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-12-2011, 09:53 AM
Post: #4
RE: Huck podpisał kontrakt
(25-12-2011 09:16 PM)BeBaD napisał(a):  W końcu zwakował ten swój pasek w cruiser czy nie ? jak dla mnie to jednorazowy skok po kase i tyle.
Nie zwakował. Wygląda na to, że federacja WBO idzie mu na rękę. IBF czy WBC pewnie tak by nie zrobiły.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-12-2011, 05:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2011 06:10 PM przez Adam.)
Post: #5
RE: Huck podpisał kontrakt
Zapowiada się ciekawa walka. Oboje zawodnikami są mistrzami świata i obu z nich można oceniać zarówno pozytywnie (wszak musieli osiągnąć jakiś przyzwoity poziom, aby tymi mistrzami zostać), jak i negatywnie (prymitywna technika Hucka i strach przed Kliczkami Povietkina). Nie potrafię jakoś tych zawodników "wsadzić" do jednego ringu, z chęcią obejrzę tą walkę. Być może to trochę nie fair w stosunku do Rahmana, ale mimo wszystko dla boksu może to i lepiej. Bez wątpienia jednak WBO powinna odebrać tytuł Huckowi, skoro ten walczy o pas w ciężkiej.

Adam/Addy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-01-2012, 06:35 PM
Post: #6
RE: Huck podpisał kontrakt
Proponuję małą zmianę nomenklatury - przestańmy nazywać posiadaczy tych śmiesznych pasków ,,mistrzami świata", bo to nieprawda. Wprowadzamy takimi stwierdzeniami w błąd niedzielnych kibiców. Jaki ,,mistrz świata" z Povietkina ? Przecież on ma pasek od spodni, który papa Sauerland kupił już chyba na własność i robi z nim co chce. Prawdziwym mistrzem FEDERACJI WBA jest Władimir Kliczko, bo to on pokonał panującego mistrza tejże federacji (a nawet dwóch...) Proponuję dwa określenia: ,,mistrz federacji (WBC, IBF itd.) lub ,,posiadacz tytułu" federacji jakiejś tam.
Starcie to ma tylko i wyłącznie podłoże finansowo - marketingowe. Huck dobrze wie, że leszcze do obijania w CW się kończą, a z prawdziwym topem tej kategorii wpier... murowany. Sasza z kolei jest za mało popularny i znzny w Niemczech Huck ma go trochę ,,wypromować". Jeśli Huck jednak wygra, Sasza idzie do domu, a Huck będzie chciał wypłaty od Włada. Jeśli przegra - wzrośnie popularność Saszy, a Huck wróci do CW, gdzie ma zakupiony przez papę pasek WBO. Proste.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-01-2012, 07:05 PM
Post: #7
RE: Huck podpisał kontrakt
Powietkin wysoko na pkt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2012, 11:14 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2012 06:03 PM przez Maynard.)
Post: #8
RE: Huck podpisał kontrakt
Jak zobaczyłem Hucka to myślałem, że pękne ze śmiechu. 105 już ważył ;D Taaa. Saszka za to meeega wyluzowany, nie wygląda jak gladiator ale widać kto tu jest ciężki. Myślę, że będzie knockout ;]
Generalnie jestem bardzo zadowolony z ostatnich 3 tygodni. Jeden Klitschko, Sasza i potem drugi Klitschko. Sama HW. To lubię ;]


temat mocno już nieaktualny, są inne o Hucku, zatem zamykam.
Maynard

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości