Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.13 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Offtop
04-05-2018, 09:43 PM
RE: Offtop
Nie mów im, że paczka się znalazła. Sugeruj, że kurier ukradł, albo zgubił. Oni mają na pewno jakieś wewnętrzne procedury na takie sytuacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2018, 11:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2018 11:18 PM przez Martin.)
Ostatnio coraz częściej słyszę narzekania na kurierów (z reguły w pełni uprawnione). Nie jest to łatwa i przyjemna robota z jednej strony ale z drugiej to potrafią w niektórych firmach kurierskich jeździć takie egzemplarze, że mnie już nic nie zdziwi. Znajoma niedawno miała "przygodę" z jednym takim mongołem, miała uzgodnione tak że miała otworzyć paczkę przy kurierze bo gdyby okazało się znów trefne (była to reklamacja stołu czy tam ławy) to miała od razu zwrócić a ten się ponoć tak wściekł, że on nie ma czasu i kazał jej podpisać odbiór paczki przed otwarciem i używał też wulgaryzmów itd. Skończyło się na interwencji w siedzibie tej firmy i złożeniu oficjalnej skargi na jegomościa, którym okazał się jakimś 20-letni gówniarz, ale czy spotkały go jakieś konsekwencje to nie wiem.
04-05-2018, 11:37 PM
Martin
Ja jestem serio wyrozumiały dla ludzi. Nieraz coś zamawiałem, ze dwa razy zdarzyło się, że kurier obiecał dostarczyć paczkę jednego dnia, nie dał rady, zadzwonił, bez problemu zgodziłem się, żeby przyjechał następnego dnia. Bądźmy ludźmi. Ale jednak są jakieś granice, których nie wolno przekraczać. Moja paczka to nie były gacie z Chin, tylko porządny laptop z drukarką o wartości ponad 2000 zł. To nie jest rzecz, którą można sobie, ot tak, wyrzucić w lesie. Mógłby znaleźć to ktoś inny, kto by sobie to przywłaszczył. Ba, mógł pójść deszcz i to zniszczyć. Jednak za takie rzeczy trzeba brać odpowiedzialność.

Jak to ostatecznie jutro załatwię to nie mam pojęcia. Po przemyśleniu wiem jednak już na pewno, że zwyczajne wzięcie tego od tej pani, byłoby niewłaściwym zachowaniem z mojej strony.
04-05-2018, 11:45 PM
(04-05-2018 11:37 PM)kubala1122331 napisał(a):  Jak to ostatecznie jutro załatwię to nie mam pojęcia. Po przemyśleniu wiem jednak już na pewno, że zwyczajne wzięcie tego od tej pani, byłoby niewłaściwym zachowaniem z mojej strony.

Oni tego nie wiedzą. I tak jak pisał Maynard, zrób zadyme i nie przyznawaj się do tego, że go przypadkowo odebrałeś od tej kobitki, niech UPS ma problem i się martwi co z paczką. Bo to co opisałeś to już jest cyrk.
17-05-2018, 12:14 AM
Człowiek z Mafii wyjdzie ale mafia z człowieka już nie. https://wiadomosci.wp.pl/masa-zatrzymany...576376961a
22-05-2018, 02:37 PM
Kurierka to ciężki kawał chleba, ale ostatnio widzę właśnie, że jeżdżą głównie łebki 19-20 lat, które coraz częściej mają wywalone na tą robotę. Sam parę lat temu jeździłem kilka dni z kumplem bo miałem się zabierać za tą "branżę", ale jak zobaczyłem jaki jest burdel od środka to sobie odpuściłem. Różnica była taka, że wtedy kurierzy przynajmniej starali się robić wszystko dobrze dla klienta (przynajmniej tam gdzie byłem).
19-07-2018, 04:56 PM
Dużo znanych i renomowanych graczy odchodzi z forum. Co myślicie o tym?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości