Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.13 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Offtop
12-03-2018, 11:56 PM
RE: Offtop
No to w takim razie macie spieprzoną opcję ustanawiania nowego hasła. Skoro ciągle wpisuję "HasłoA" w trzech miejscach i dostaję informację zwrotną, że poprawnie ustanowiono nowe hasło. Po czym po jego wpisaniu znów mam błąd.
Co do przypomnienia, to wpisywałem tam swój stary mail z wp.pl i nie dostaję żadnych wiadomości (nawet do spamu), mimo komunikatu, że takowy wysłano.

Przysiądę jeszcze do tego jutro.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2018, 04:02 PM
Przyszła do mnie wczoraj zamówiona książka Kostyry, "Walki stulecia" połowa już przeczytana, coś
kapitalnego, jedna z najlepszych książek o boksie, w dodatku polska, napisana przez Kostyre z taką
pasją i zaangażowaniem że aż coś pięknego, tak jak bym oglądał galę którą komentuje, w książce
oczywiście jest dużo jego powiedzeń ale i wielka wiedza stricte historyczna o boksie, są walki stulecia
są kapitalne zdjęcia z tych walk, Marciano vs Joe Louis, trylogia Ali vs Frazier masa ciekawostek o tej
walce, Skandale wokół walk Gołoty z Bowe, Max Bear, Sugar Ray Leonard, można wymieniać, w walkach
które komentuje Kostyra może mniej patrzy na stronę techniczną pojedynku, więcej jest anegdot z
życia pięściarzy ale w tej książce mamy tutaj wszystko. Polecam nie drogo w empikach, ja nabyłem
za 30 zł. Moja ocena to 5/5 , nie chce już więcej spojlerować, tą książkę trzeba mieć na półce! !
14-03-2018, 05:03 PM
Mam też tutaj taki mały problem podobny trochę do Wita.

Za każdym razem mnie wylogowuje ze strony, pomimo że mam zaznaczony ten dzyndzel
-zapamiętaj mnie. Wychodzę ze strony i ponownie musze się logować.
18-04-2018, 09:11 PM
(18-04-2018 06:26 PM)kubala1122331 napisał(a):  Pokazuje, jak rewelacyjny weekend na nas czeka, a to przecież tylko może połowa interesujących, przynajmniej mnie, walk.

Serio? To na jakich Ty jeszcze 10 innych walk czekasz w ten weekend?
18-04-2018, 09:48 PM
No tak mam, że im więcej oglądam walk, tym więcej zawodników mnie interesuje. No więc jeśli mam wymieniać:
1. Lamont Roach - Orlando Cruz
2. Agit Kabayel - Miljan Rovcanin
3. Tom Schwarz - Senad Gashi
4. Parzęczewski - Cronin
5. Otto Wallin - Adrian Granat
6. Sean Dodd - Tommy Coyle
7. Amir Khan - Phil Lo Greco
8. Paweł Malikow - Daud Yordan
9. Zaur Abdullajew - Dainer Berrio
10. Akzhol Sulaimanbek - Leonardo Padilla

No i do tego występy młodych, nie wiem, Aleksiejewa, Kurbanowa, Benna, Ashfaqa - nazbiera się tego sporo Sad
18-04-2018, 09:51 PM
Jest jest tego sporo.
19-04-2018, 01:00 PM
(18-04-2018 09:48 PM)kubala1122331 napisał(a):  No tak mam, że im więcej oglądam walk, tym więcej zawodników mnie interesuje. No więc jeśli mam wymieniać:
1. Lamont Roach - Orlando Cruz
2. Agit Kabayel - Miljan Rovcanin
3. Tom Schwarz - Senad Gashi
4. Parzęczewski - Cronin
5. Otto Wallin - Adrian Granat
6. Sean Dodd - Tommy Coyle
7. Amir Khan - Phil Lo Greco
8. Paweł Malikow - Daud Yordan
9. Zaur Abdullajew - Dainer Berrio
10. Akzhol Sulaimanbek - Leonardo Padilla

No i do tego występy młodych, nie wiem, Aleksiejewa, Kurbanowa, Benna, Ashfaqa - nazbiera się tego sporo Sad

Akurat z tych walk to żadna nie przyciąga mojej uwagi ale o gustach się ponoć nie dyskutuje Wink.
20-04-2018, 01:56 PM
Ograniczę się raczej do powtórek ;D
20-04-2018, 10:20 PM
Martin
I ja zazdroszczę. Czasami myślę, że chyba za mocno się w boks wciągnąłem Sad
20-04-2018, 10:47 PM
(20-04-2018 10:20 PM)kubala1122331 napisał(a):  Martin
I ja zazdroszczę. Czasami myślę, że chyba za mocno się w boks wciągnąłem Sad

Mnie po prostu boks (który uwielbiam) nie fascynuje aż do tego stopnia by śledzić poczynania zawodników, których tam wyżej wymieniłeś. Nic w tym złego, że Ciebie to interesuje, ja jestem na tyle zajętym człowiekiem, że nie mam na tyle czasu by aż tak mocno się zgłębiać, poza tym u mnie na pierwszym miejscu zawsze był futbol.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości