Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.13 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Offtop
30-11-2017, 07:48 PM
RE: Offtop
Życie warte 2 mln zł...
http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosc...,12713068/

[Obrazek: gennady-golovkin-ko-king-1-l-280x280.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2017, 03:02 PM
Oficjalnie żegnam się z tym forum.

Miło było. Pozdrawiam. Fajnie byłoby
gdyby ktoś skasował to konto, podobnie
jak konto BMH.

Co złego to nie Wietnam..

God is the Answer
05-12-2017, 12:17 AM
Kolejny, który zrywa z forum po jednym lekkim spięciu z innym użytkownikiem?
05-12-2017, 10:43 AM
Raczej nie, bo spięcie z tego wątku miało miejsce trzy tygodnie temu a gdzie indziej niczego nie dostrzegłem. Chyba że na wątkach o piłce nożnej albo innych sportach "niebojowych", których nie odwiedzam, więc może tam coś mnie ominęło. Osobiście obstawiam raczej na jakieś problemy "wewnętrzne". W stylu "przez cały czas tylko siedzisz w tym swoim boksie a MNIE/rodzinę/pracę/ olewasz!" (niepotrzebne skreślić, potrzebne uzupełnić). Więc konieczny był jakiś gest Smile
05-12-2017, 10:51 AM
Mi chodzi właśnie o któryś sportowy. Chyba nie o piłce. Gdzieś tam Wietnam napisał Kubali, że ten nie skomentował jakiegoś przegranego meczu Polaków w jakimś sporcie, a o zwycięstwach pisał od razu i że "taki z niego kibic sukcesu". Kuba napisał coś w stylu, że to było tak głupie, że nawet nie podejmie próby skomentowania tego. Dużo więcej się chyba nie zadziało. Tongue
05-12-2017, 12:04 PM
(05-12-2017 10:43 AM)fext napisał(a):  Raczej nie, bo spięcie z tego wątku miało miejsce trzy tygodnie temu a gdzie indziej niczego nie dostrzegłem. Chyba że na wątkach o piłce nożnej albo innych sportach "niebojowych", których nie odwiedzam, więc może tam coś mnie ominęło. Osobiście obstawiam raczej na jakieś problemy "wewnętrzne". W stylu "przez cały czas tylko siedzisz w tym swoim boksie a MNIE/rodzinę/pracę/ olewasz!" (niepotrzebne skreślić, potrzebne uzupełnić). Więc konieczny był jakiś gest Smile
Trafiłeś w punkt. Nie wiem, czy odnośnie kolegi Wietnama, ale dokładnie opisałeś moją sytuację, przy czym nic nie trzeba skreślać, ani uzupełniać. Jeszcze jakoś się trzymam, ale jest ciężko.
A swoja drogą bez aktywności Wietnama to forum zmarnieje do reszty. Zdycha forum, zdycha portal, zdycha polski boks. Smutne.

http://www.bokserzy.cba.plIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-12-2017, 12:28 PM
Nadzieja w postaci mnie też umarła. Studiuję akustykę, więc moje treningi bokserskie już na starcie traktuję jako hobby. xD
05-12-2017, 01:37 PM
Forum zdycha nie z powodu fatalnej kondycji polskiego boksu, tylko "wymiany pokoleniowej":) Obecnie mało kto się zna i mało kto chce dyskutować, większość wypowiedzi w sieci ogranicza się do "lol, nie znasz się, jakby mu (tutaj wpisać stosownego boksera) przykurwił, to by padł i nie wstał" oraz jakichś tam mniej lub bardziej dziecinnych pyskówek. Taki świat. I nie dotyczy to tylko tematów bokserskich ale jest to raczej problem ogólny. Jesteśmy dinozaurami w świecie twittera i instagrama, gdzie 5 słów to już o 3 za dużo. A jeśli do tego trzeba jeszcze zrozumieć przekaz? Zbyt duże wymagania Smile
05-12-2017, 03:08 PM
Twitter od momentu podniesienia limitu znaków do 280, stał się bardzo przyjemnym miejscem do dyskusji. Możliwość utworzenia grupowych czatów również jest sporą przewagą nad każdym forum.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
05-12-2017, 08:35 PM
Ja nie mam zbyt wielu dylematów, co do forum. Boks jest jednym z moich hobby i to nie najważniejszym. Codziennie śledzę newsy, na pisanie na forum, czy oglądanie walk było kiedyś więcej czasu, ale staram się udzielać na miarę możliwości i chęci (raz większych, raz mniejszych). Czasy się zmieniają i boks także. Forum, co by nie pisać, jest dość przestarzałą platformą dyskusji, choć chyba pozwalającą na prowadzenie najbardziej rozbudowanej polemiki. Jeszcze 10 lat temu nie było zbyt wielu miejsc, gdzie można było komentować wydarzenia bokserskie; dziś facebook, czy twitter dają nieskończone możliwości, co w porównaniu ze wspomnianą zmianą pokoleniową (rośnie pokolenie, które przestaje traktować pisanie, jako formę komunikacji / ekspresji) daje takie, a nie inne efekty. Prawdą też jest, że forum odrzuca większość przeciętnych fanów boksu, ponieważ piszą tu ludzie o dużej wiedzy na temat sportu, którą nabywa się latami - nie narzekam na ten fakt, bo taka jest rola tej platformy; jednak prawdą jest, że w ostatnich latach napływ nowego narybku jest znikomy, a kilku ciekawych userów dało sobie spokój z boks netem. Sądzę, że jest całkiem sporo ludzi czytających forum bokser.org, jednak niekoniecznie chcą się tu udzielać, ze względu na wspomnianą akademicką formułę.

No i też nie rozumiem takich decyzji, jak Wilczka, czy Wietnama. To tylko internet, niszowe forum o boksie i branie czegokolwiek do siebie trochę dziwi mnie Wink Jesteśmy dla siebie tylko / aż garścią liter; fajnie jest się pospierać, jednak nie ma co się denerwować dlatego, że jakiś koleś, którego nigdy nie widziałem na oczy, napisał coś, co nie podoba mi się. Pisanie tu powinno być dla przyjemności, reszta nie ma wielkiego znaczenia.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości