Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather vs Alvarez !!
09-09-2013, 09:46 PM
Post: #101
Bug RE: Mayweather vs Alvarez !!
(09-09-2013 09:34 PM)Pakman napisał(a):  Miliard może pęknąć.
Człowieniu! Miliard to jedna siódma świata. Będzie pewnie coś koło 1% tej liczby Smile To nie mundial. Poza Ameryką 99% ludzi nigdy nie słyszało o Floydzie czy Canelo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2013, 09:58 PM
Post: #102
RE: Mayweather vs Alvarez !!
60dolców PPV Tongue 60milardów zysku z samej telwizji Tongue wyobraża to sobie ktoś?

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2013, 10:10 PM
Post: #103
RE: Mayweather vs Alvarez !!
60milardów??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2013, 10:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2013 10:32 PM przez Gogolius.)
Post: #104
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Myślę, że na jakieś 3mln można liczyć, tak do 10. Ilość ludzi to jedno, ale płaci się chyba od gospodarstwa domowego/odbiornika.
Z tych 120 mln mieszkańców Meksyku połowa to kobiety, których taka walka za grosz nie interesuje ; )

Ale nawet jakby udało się sprzedać z 5mln PPV to jest w sumie 300mln dolarów, a to suma ogromna.
Rekord chyba ciągle należy do Floyda z walki z ODLH a tam było tego 2,4mln wykupień bodajże (no i ostatnio czytałem, że tam wcale nie liczą na rekord frekwencji co po prostu na porównywalny wynik (lekko ponad 2mln) który i tak wystarczy do rekordowych przychodów ze względu na wyższą cenę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2013, 10:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2013 10:36 PM przez Metzger.)
Post: #105
Bug RE: Mayweather vs Alvarez !!
(09-09-2013 10:25 PM)Gogolius napisał(a):  Myślę, że na jakieś 15-25mln można liczyć, tak do 50.
Bardzo optymistyczne prognozy zważywszy fakt, że walki Oscar-Floyd nie oglądało nawet 10 mln ludzi. A Oscar był raczej większą gwiazdą niż dzisiejszy Canelo.
____________________
Edit: widzę, że póki pisałem swego posta, to zmieniłeś liczby na bardziej realistyczne Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 11:03 AM
Post: #106
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Do tej wspaniałej gali i walki coraz bliżej.
Czy Canelo dźwignie tę walkę psychicznie? Umiejętności ma ogromne. Jest silniejszy niż Floyd. Niestety dla Canelo Floyd to nadal fenomen. Jedyne poważne zagrożenie to dla Moneya może być wiek i tak jak mówił Dudas w OS - jakiś uraz ręki itp Paweł Zarzeczny porównując swoje teksty z tekstami innych redaktorów mawia 'moje gorsze jest lepsze niż Twoje najlepsze'.
Z Floydem jest tak samo. Niby past prime ale i tak nr1. Klasa.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 11:30 AM
Post: #107
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Canelo zostanie prawdopodobnie ośmieszony. Będzie próbował zamknąć Floyda przy linach i uskuteczniać wiatrak a'la de la Hoya. Poza siłą fizyczną Alvarez nie ma argumentów w tym pojedynku. Dużo ciekawsza byłaby walka Mayweather vs Lara.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 11:55 AM
Post: #108
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Ja tam wczyuwam scenariusz walki Moneya z Cotto z tym że Alvarez jest nieco większy od Miguela.

Silny fizycznie Canelo będzie parł do przodu i będze mógł ranić Floyda jak Junito , lecz defensywa i doświadczenie Floyda pozwoli z łatwością punktować młokosa i wypykać go 9-3 z wyrównanymi rundami i jego wysoka garda nie będzie miała dużo do gadania.
Zadecyduje tutaj doświadczenie. To nic że Alvarez ma niemal tyle samo walk.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 12:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2013 12:30 PM przez kubala1122331.)
Post: #109
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Nie wiem dlaczego, ale im bliżej walki to coraz bardziej przeczuwam ciężką przeprawę Moneya. Myślę, że Alvarez nie stoi na straconej pozycji. Jest większy, silniejszy, może to wykorzystać.

Inna sprawa, że Alvarez zaczyna chyba powoli panikować. Strasznie się nerwowy chłopina zrobiłTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 01:09 PM
Post: #110
RE: Mayweather vs Alvarez !!
[Obrazek: mayweather_alvarez_leadd.jpg]

Money będzie tańczył na środku ringu, celnie punktował prawym prostym którym ustawi walkę.Jeśli Canelo ruszy na Floyda to będzie zbierał piękne kontry.Floyd zawalczy jeszcze bardziej taktycznie jak z Guerrero, w walce z Cotto był w nowej wadze i jeszcze niezbyt szła mu walka z większymi rywalami.Zmiana trenera dobrze mu zrobi, Senior świetnie przygotuje go do walki i da świetne wskazówki.

Jeśli Canelo zawalczy tak jak De La Hoya , lub posłucha jego rad na pewno nie wyjdzie mu to na dobre, Senior świetnie zna De La Hoye i to może być zgubne dla CaneloTongue.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości