Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cop
29-12-2011, 04:23 PM
Post: #11
RE: Cop
Cop to nie żaden troll, to jest pewne. Żaden troll nie wkłada tyle wysiłku w swoja pracę, pamiętajcie przezcież, że wrzucał wywiady z anglojęzycznych portali i jeśli dobrze pamiętam, to nawet jakieś z radia tłumaczone. Każdy z nas kiedyś gdzieś się bawił w trola; ja przy takiej zabawie nigdy bym się nie zdecydował podjąć jakiegokolwiek wysiłku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2011, 11:21 AM
Post: #12
RE: Cop
@ManagerSilnego

Tiaa a ty pełnisz taką samą rolę co cop tylko w drugą stronę. Wszystko co piszesz to bzdury... redakcja bokser.org nie zbanowała go dlatego, że nie ma za co. Cop nigdy nie obraził innego użytkownika wulgarnymi słowami... Co do zdjęcia na facebooku to dlaczego bokser.org ma ustawić awatar z logiem bokser.org skoro może pozostać przy tym? Adamek na tym zdjęciu ma założoną koszulę bokser.org a ludzie w przeciwieństwie do ciebie cenią sobie najlepszego boksera w Polsce i tym samym popularność portalu bokser.org wzrasta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2011, 01:02 PM
Post: #13
RE: Cop
(31-12-2011 11:21 AM)AdamekFightPL napisał(a):  @ManagerSilnego

Tiaa a ty pełnisz taką samą rolę co cop tylko w drugą stronę. Wszystko co piszesz to bzdury... redakcja bokser.org nie zbanowała go dlatego, że nie ma za co. Cop nigdy nie obraził innego użytkownika wulgarnymi słowami... Co do zdjęcia na facebooku to dlaczego bokser.org ma ustawić awatar z logiem bokser.org skoro może pozostać przy tym? Adamek na tym zdjęciu ma założoną koszulę bokser.org a ludzie w przeciwieństwie do ciebie cenią sobie najlepszego boksera w Polsce i tym samym popularność portalu bokser.org wzrasta.

Tym bardziej, że osoba Adamka jest bardzo rozpoznawalna i od razu kojarzy się z boksem nawet ludziom, którzy się tym sportem interesują 2 razy do roku. Do Adamek promuje tutaj stronę, a nie strona Adamka IMO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 07:26 PM
Post: #14
RE: Cop
1) Cop obraża 99% użytkowników tego forum. Nagminnie, bezustannie.
2) Nieporadność językową można wybaczyć - nie jest Polakiem, język polski nie jest jego ojczystym; stąd marny styl.
3) Przez pół roku pisał, że jest pewien zwycięstwa Adamka a sama walka będzie niezwykle zacięta.
4) Później pisał, że do przewidzenia była deklasacja Vitalija.
5) Jeśli jest opłacany przez kogoś, to przez ludzi małej kompetencji - stąd niska kompetencja copa. Najbardziej groteskowe jednak jest to, że on tego nie zauważa.
6) Redakcja bokser.org niestety wystawia sobie dużego minusa tolerując copa, który jak pisałem, nieustannie poniża 99% użytkowników.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 07:48 PM
Post: #15
RE: Cop
Gdyby pojawił się na forum i robił to, co na stronie, dawno bym go stąd wyrzucił. Również nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego część redakcji toleruje tego szkodnika na bokser.org
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 11:58 PM
Post: #16
RE: Cop
Maynard & Deter
Być może jest to redakcji trochę na rękęWink Jak pojawia się Cop, to zaraz w jakimś byle jakim temacie (Adamek coś tam, coś tam) robi się 300+ komentarzy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 07:03 AM
Post: #17
RE: Cop
redd
Ale to jest krótkowzroczne. Drogą do zwiększenia popularności serwisu musi być jakość.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 01:25 PM
Post: #18
RE: Cop
Ja tam za bardzo nie widzę tego obrażania .Raz bodajże po nazwaniu jakiegoś usera debilem dostał ostrzeżenie , w zasadzie to mam do niego obojętny stosunek( to tylko internet Big Grin)

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 03:09 PM
Post: #19
RE: Cop
Nie widzisz, bo pewnie mało przeczytałeś jego postów Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2012, 03:46 PM
Post: #20
RE: Cop
Zależy też o jakie obrażanie chodzi , przecież nie wyzywa od cweli itp , a ,że powie ,iż ktoś się nie zna to w zasadzie nic strasznego , wszyscy tu to robią Big Grin Bardziej już mnie rażą użytkownicy jak milek1121(mogą być inne liczby , nie pamiętam) którzy piszą bez podstawowej składni i na caps locku , czy michał1313 który wszędzie spamuje filmikami

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości