Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gale w Japonii 6-8.05.13.
05-05-2013, 05:34 PM
Post: #1
Gale w Japonii 6-8.05.13.
Tokio 6.05.

Waga super piórkowa o pas WBA
Takashi Uchiyama (Japonia) - Jaider Parra (Wenezuela)
Chyba najlepszy obok Yamanaki japoński bokser zmierzy się rywalem wprawdzie niepokonanym w 20 walkach, ale kompletnie nie mającym dotąd styczności chociażby z szerokim światowym zapleczem tej kategorii.
Typ: Uchiyama przed czasem

Waga super musza o pas WBA
Kohei Kono (Japonia) - Liborio Solis (Wenezuela)
Po sensacyjnym zwycięstwie w sylwestrową noc nad Tepparithem Kokietgymem w pierwszej obronie Kono powalczy z doświadczonym Wenezuelczykiem, posiadaczem pasa WBA interim.
Typ: Kono na punkty

Osaka 8.05.

Waga junior musza o pas WBA
Kazuto Ioka (Japonia) - Wisanu Kokietgym (Tajlandia)
Ioka juz w swojej pierwszej walce w junior muszej zdobył tytuł mistrza świata WBA. Jego przeciwnik Wisanu na podstawie bilansu wygląda na boksera ze znacznie niższej półki.
Typ: Ioka na punkty

Waga słomkowa o pas WBA
Ryo Miyazaki (Japonia) - Carlos Velarde (Meksyk)
Miyazaki to 24-letni bokser, który w prawidłowy sposób, walcząc z coraz lepszymi przeciwnikami doszedł niedawno (też w Sylwestra 2012/2013) do tytułu mistrza świata. Japończyk ma tylko 156 cm wzrostu, co wskazuje, że w przeciwieństwie np. do Ioki i Yaegashiego na dłużej zakotwiczy w wadze słomkowej. 22-letni Velarde zalicza się do ścisłej meksykańskiej i szerokiej światowej czołówki najniższej kategorii.
Typ: Miyazaki na punkty

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2013, 05:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2013 05:39 PM przez Mastrangelo.)
Post: #2
RE: Gale w Japonii 6-8.05.13.
Naprawdę tragedia.. Zawsze takie ciekawe gale w Japonii, ale Ci przeciwnicy są tragiczni. Jakby wzięli tych, którzy się zgodzili walczyć za najmniejsze pieniądze.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2013, 09:41 AM
Post: #3
RE: Gale w Japonii 6-8.05.13.
Na ringu w Tokio wynik Japonia - Wenezuela 1:1. Uchiyama znokautował Parrę, ale Kono przegrał na punkty z Solisem. Ten wynik ma posmak lekkiej sensacji, zwłaszcza w kontekście o 3 dni wcześniejszej porażki Sato ze Srisaketem. W ciągu kilku dni Japończycy stracili dwa pasy (WBC i WBA) w tej samej wadze. Może ktoś oglądał galę i podzieli się wrażeniami?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2013, 09:56 AM
Post: #4
RE: Gale w Japonii 6-8.05.13.
Tutaj walka Uchiyamy.. Parra pokazał się z dobrej strony, ale jego przeciwnik w końcu go złamał, jak Swoich wszystkich przeciwników w walce o pas. Finish brutalny..
http://www.youtube.com/watch?v=6M-ahQNON9U
Kono- Solis nie widziałem, Wenezuelczyk podobno dominował w pierwszej połowie walki a później trochę się zmęczył i do głosu doszedł Kono. W Japońskiej telewizji punktowali to dla Swojego mistrza 1 punktem, więc najpewniej wynik był sprawiedliwy Wink.
Wynik drugiej walki na pewno mnie zaskoczył, widziałem Solisa gdy męczył się z journeymanem z Argentyny, ale jak widać gdy było trzeba to potrafił pokazać więcej.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2013, 07:16 AM
Post: #5
RE: Gale w Japonii 6-8.05.13.
Witam , mam pytanie czy nie macie może jakiegoś linka do dzisiejszej gali w Japonii (Ioka - Kokietgym) . Przeszukałem mase stron i niestety nigdzie nie znalazłem . Z góry dzięki Smile
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2013, 10:20 AM
Post: #6
RE: Gale w Japonii 6-8.05.13.
Miałem nadzieję, że Solis wygra i tak się stało, ale na Uchiyamę postawiłem pewnie, bo to świetny bokser i zdominował rywala. W pojedynku Ioka - Kokietgym nie chce mi się wierzyć, żeby Taj, który przegrał z jakimś Reyem Loreto (8-11), miałby pokonać Japończyka. TKO do 6 r.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości