Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mateusz Masternak, nadzieja?
28-12-2011, 12:31 PM
Post: #1
Mateusz Masternak, nadzieja?
Ciekawy jestem Masternaka. Liczyłem na prawdziwy sprawdzian w junior ciężkiej. Miała to być walka Masternak vs E.Fields

....Fields to kawał zwierzaka.


Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2011, 12:40 PM
Post: #2
RE: Mateusz Masternak, nadzieja?
Również czekam na kolejny występ Masternaka. W materiałach na YT przedstawia się jako interesujący, bardzo pewny siebie chłopak. Skłaniałbym się ku jego własnemu życzeniu i zobaczył jak walczy z Włodarczykiem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2011, 12:45 PM
Post: #3
RE: Mateusz Masternak, nadzieja?
Jak dla mnie na ten moment nie ma startu do Diablo, zbyt małe doświadczenie, niech powalczy z jakaś czołówką może zasłuży na walkę o pas.

"Nie ma takich rzeczy, których zdobyć nie da rady"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2011, 12:50 PM
Post: #4
RE: Mateusz Masternak, nadzieja?
Walka z Włodarczykiem jest nierealna. Nikt na to nie wyłoży kasy. Mateusz jeszcze nic nie znaczy w boksie, więc TV nie zrobi tego. Nawet w Polsce Master nie jest znany, nie licząc branżowych kibiców i znajomych. Zacząłbym od Walki Masternak vs Fields. Albo walka z takim Fragomenim, który ma chody w WBC, teraz dostał chyba następny eliminator. Ale na takie walki, trzeba mieć promotora. Mateusz nie ma, jak na razie. Czekam na potwierdzenie, że strony Sauerlanda o zakontraktowaniu Mateusza. Wtedy będziemy mogli sobie życzyć...walki z tym lub tamtym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2011, 01:20 PM
Post: #5
RE: Mateusz Masternak, nadzieja?
Uważam że po przejściu Mateusza do Sauerlanda, rozwinie się bardziej i może liczyć na lepsze walki niż to co robiła O'Chikara.
Teraz Masternak musi obić dwóch z pierwszej dziesiątki i powinni rzucić go dawno na walkę o pas, bo prospektem nie jest, a od trzech, czy czterech lat nazywają go nadzieją !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2011, 02:07 PM
Post: #6
RE: Mateusz Masternak, nadzieja?
Zobaczymy co z tym Sauerlandem wyjdzie. Na ich stronie, w zakładce zawodnicy nie ma Masternaka. Liczę jednak, że sprawa szybko się wyjaśni. Niewątpliwie byłaby to wielka szansa dla Masternaka, dobre walki + perspektywa walki o tytuł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2011, 03:10 PM
Post: #7
RE: Mateusz Masternak, nadzieja?
No właśnie, i tutaj mam propozycję dla redakcji, przydałby się wywiad z Masterem na temat szczegółów nowego kontraktu, szans na walki na niemieckich galach i ogólnie perspektyw na przyszłość tego utalentowanego zawodnika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2011, 03:42 PM
Post: #8
RE: Mateusz Masternak, nadzieja?
(29-12-2011 03:10 PM)Maynard napisał(a):  No właśnie, i tutaj mam propozycję dla redakcji, przydałby się wywiad z Masterem na temat szczegółów nowego kontraktu, szans na walki na niemieckich galach i ogólnie perspektyw na przyszłość tego utalentowanego zawodnika.

Generalnie to warto zapytać, czy taki kontrakt jest. Sprawa jest o tyle dziwna, że nie ma wzmianki o tym, na stronie Sauerlanda. To samo tyczy się niemieckich mediów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2011, 05:12 PM
Post: #9
RE: Mateusz Masternak, nadzieja?
Tak, też się pod tym podpisuję. Wywiad z Masterem, albo Gmitrukiem mógłby ciut więcej powiedzieć... A może istniałaby możliwość zapytania kogoś z Sauerland Event?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-12-2011, 03:35 AM
Post: #10
RE: Mateusz Masternak, nadzieja?
A jak tak z innej beczki ale tez na temat Mateusza. Wielu pięściarzy z CW wybiera się do HW. Wedlug mnie Master absolutnie się tam nie nadaje a Wy?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości