Ankieta: Jak zakończy się ta walka?
Ankieta jest zamknięta.
Diablo wygra przed czasem 30.43% 7 30.43%
Czakijew wygra przed czasem 13.04% 3 13.04%
Diablo wygra na punkty 13.04% 3 13.04%
Czakijew wygra na punkty 43.48% 10 43.48%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Czakijew
22-06-2013, 08:57 PM
Post: #141
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Tak czy siak,ale na ten moment Wlodarczyk to polski ,,brend,, ..Kto z polakow teraz lepiej? Szpilka? -nie mial zadnego powaznego rywala,okrom zdegradowanego Bidenki,a i tam walki naprawde nie bylo..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-06-2013, 10:58 AM
Post: #142
RE: Włodarczyk vs Czakijew
KOCHAM KRZYSIA ZA TO CO ZROBIŁ. W życiu się tak nie emocjonowałem jak przy tej walce... co to były za emocje o masakra...
KOCHAM POLSKĘ, kocham takich ludzi jak on. Ale pokazał charakter. UWIELBIAM GO, suuuper walka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-06-2013, 11:05 AM
Post: #143
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Teraz to Włodarczyk stanie się bożyszczem polskiej publiczności. Kiedyś był nim Adamek, później Szpilka a teraz Włodar, hehe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-06-2013, 11:21 AM
Post: #144
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Szpilka to idol małolatów. Na szacunek i uznanie prawdziwych kibiców boksu to musi jeszcze popracować. A Diablo dzis lider p4p w Polsce.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-06-2013, 02:04 PM
Post: #145
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Włodarczyk nie zostanie bożyszczem, bo był na takiego kreowany od dawna. Tak naprawdę to w Polsce miał i ma dużą popularność. Występy w tańcach z gwiazdami, u Kuby, u Majewskiego to tylko potwierdzają. Wystarczy zrobić bardzo prosty przykład/doświadczenie. U mnie jest jedno, banalne. Moja mama, nie oglądając boksu (czasem Adamka w nocy, lub wcześniej Tigera) kojarzy kim jest Włodarczyk, wie kim jest i czym się zajmuję. Takich osób, nie koniecznie oglądających boks, a znających nazwiska Włodarczyk, Szpilka, Adamek jest masa. Masa.

Krzysiek zawsze mi przypominał gościa, który patrząc na polskich bokserów walczących np. w USA, w Niemczech - ogólnie na świecie - był w cieniu Adamka, Gołoty, Michalczewskiego. Natomiast jak wpatrywałem się w pięściarzy walczących w kraju, on był numerem jeden. Ba! Jak zdobył pas IBF to wzniósł się na wyżyny i ludzie inaczej go obierali. Zegana też poznała większa część, gdy go ograbiono w Niemczech, w walce o tytuł.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-06-2013, 09:17 PM
Post: #146
RE: Włodarczyk vs Czakijew
neQ
Moja mama też kojarzy Diablo i jest to chyba jedyny bokser, którego zna, nie wiem czy o Adamku słyszała, ale o Szpili na pewno nieTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-06-2013, 11:19 AM
Post: #147
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Jak ma się stać bożyszczem jak największą i najlepszą walkę w jego karierze widziało tylko kilkanaście(dziesiąt) tysięcy zapaleńców? To była walka, dzięki której Włodarczyk mógł zostać nowym bohaterem - pobił Rosjanina (i Muzułmanina) - te podteksty są dla kibiców ważne, na jego własnym terenie, po thrillerze - takimi walkami się przechodzi do historii, tylko co z tego, gdy prawie nikt tego nie zobaczył i mało kto o tym wie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-06-2013, 11:29 AM
Post: #148
RE: Włodarczyk vs Czakijew
(24-06-2013 11:19 AM)Matys napisał(a):  Jak ma się stać bożyszczem jak największą i najlepszą walkę w jego karierze widziało tylko kilkanaście(dziesiąt) tysięcy zapaleńców?
A gdzie tam, występ Włodarczyka obejrzało na pewno co najmniej kilkaset tysięcy ludzi. Pamiętaj też o pubach, knajpach i streamach.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-06-2013, 11:44 AM
Post: #149
RE: Włodarczyk vs Czakijew
@Adammobp
I wczorajszej retransmisji Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-06-2013, 11:46 AM
Post: #150
RE: Włodarczyk vs Czakijew
A mogły obejrzeć miliony, zwłaszcza, że walka była w znakomitym czasie antenowym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości