Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opóźnia się powrót Gołoty
21-12-2011, 07:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2011 07:37 PM przez bokser.org.)
Post: #1
Opóźnia się powrót Gołoty
Pięściarz, który krzyżował rękawice z największymi gigantami wagi ciężkiej, przyznaje, że nie rozpoczął jeszcze sparingów. Na sali treningowej uczestniczy tylko w lekkich zajęciach. Mimo to, może pochwalić się sylwetką.

- Ważę około 110 kilogramów, ale jak ma być inaczej, skoro żona wygania mnie na treningi. A mówiąc poważnie, nie chce, żebym wracał na ring - zdradza 43-letni Gołota.

Pełna treść artykułu >>
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-12-2011, 11:33 PM
Post: #2
RE: Opóźnia się powrót Gołoty
Według mnie to Gołota powinien dać sobie spokój.. Zrobił co miał zrobić w boksie, dalej jest najbardziej kojarzonym bokserem w Polsce. Nie ma po co wracać Smile
22-12-2011, 11:37 PM
Post: #3
RE: Opóźnia się powrót Gołoty
Zrobił co mógł, popełnił błędy, ale po co do tego wracać - te ostatnie Come Back'i są strasznie komercyjne i całkowicie nie potrzebne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2011, 12:09 AM
Post: #4
RE: Opóźnia się powrót Gołoty
Mimo że popełnił błędy to i tak pozostał jak jeden z najlepszych :). Jeżeli tak chce to może pobije się Mike'em Tyson'em i pójdą potem razem na piwo.
23-12-2011, 12:37 AM
Post: #5
RE: Opóźnia się powrót Gołoty
Rekreacyjnie to może sobie Andriu poćwiczyć, ale o powrocie na ring nie ma mowy. Niech obejrzy sobie wywiady ze sobą i po głosie rozpozna, że nie ma sensu wracać do boksu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2011, 01:00 AM
Post: #6
RE: Opóźnia się powrót Gołoty
Jeśli powrót na ring, to pożegnalny. Nie wypada takiemu bokserowi jak Gołocie zakończyć karierę takim pojedynkiem jak z Adamkiem.

Wygląda na to, że sam Gołota też jest tego świadomy. W którymś wywiadzie na pytanie o Kliczki Gołota zapytał dziennikarza czemu każe mu tak szybko na drugi świat uciekać Smile Także osobiście, jeśli ma to być takie pożegnanie z boksem - jestem na tak Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2011, 02:15 AM
Post: #7
RE: Opóźnia się powrót Gołoty
Ja również jestem na tak. Pan Andrzej to świetny pięściarz, legenda, najlepszy Polski sportowiec. Niech wygrywaWink
Niech sobie myśli o boksie kiedy tylko będzie miał ochotę, skoro chce i kocha to
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2011, 08:03 AM
Post: #8
RE: Opóźnia się powrót Gołoty
Może by tak Gołota vs Holyfield
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2011, 08:32 AM
Post: #9
RE: Opóźnia się powrót Gołoty
Chyba żartujecie, Andrzej to jeszcze gorszy przypadek niż RJJ... Walka pokazowa, ewentualnie z jakimś bumem, niech pogada z 12KP i weźmie numery do tych Argentyńczyków w butach koszykarskich z ostatniej gali, oni by się znakomicie nadawali Tongue

Co do Gołoty, to jest już pięściarzem bardzo mocno rozbitym, w walce z Holym stawiałbym właśnie na "real deal" :|
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2011, 09:23 AM
Post: #10
RE: Opóźnia się powrót Gołoty
Andrzej jeszcze powalczy o mistrza. Zobaczycie.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości