Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Fury przed czasem 0% 0 0%
Fury na punkty 11.11% 1 11.11%
Wilder przed czasem 77.78% 7 77.78%
Wilder na punkty 0% 0 0%
Będzie remis 11.11% 1 11.11%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder vs Tyson Fury (1.12.2018)
18-12-2018, 04:30 PM
Post: #81
RE: Deontay Wilder vs Tyson Fury (1.12.2018)
(18-12-2018 02:25 PM)RSC-2 napisał(a):  Tym wpisem wyraźnie robisz sobie furtkę aby nie być "kontrowersyjnym" aby nie było z Ciebie "ubawu po pachy" i aby nie była to "marna prowokacja"

Tej walki nie da się wypunktować dla Furyego.

Nie ma wątpliwości ,że w tej walce dwie rundy wygrał Fury , dwie rundy wygrał Wilder a 8 rund było równych.

Jeżeli twierdzisz że nie punktuje się rund remisowo to aby być uczciwy nalezy te rundy wypunktować na przemian raz zwycięstwo Furyego a raz Wildera.
Czyli cztery rundy dla Furyego a cztery dla Wildera.

Każda inna punktacja jest nieuczciwa.

Więc wyjaśnij mi jak wypunktujesz zwycięstwo Furyego?

1) To Tobie zależy by być kontrowersyjnym, mnie "gwiazdorzenie" nie interesuje
2) Walkę da się wypunktować dla Fury'ego bo jak sam zauważyłeś osiem rund było wyrównanych
3) Skoro sam wiesz, że rund nie punktuje się remisowo to po co to robisz?
4) Nie punktuje się też na przemian raz jednego raz drugiego, każda runda to osobny rozdział i nigdy nie wiesz co się będzie działo w następnej
5) Ja wypunktowałem 114-112, w rundach 6-6 jednak dwa nokdauny spowodowały, że końcowy wynik brzmi 114-112 Wilder. Czego tu nie rozumiesz?
6) Są rundy, które w zależności na co bardziej zwracasz uwagę można zapisać bokserowi A lub B. Gościu to jest abecadło. Nie będę tego tłumaczył bo nie jestem w przedszkolu. Zapisując większość z wyrównanych rund Fury'emu wyjdzie Ci zwycięstwo Tysona. Bardziej prosto i zrozumiale nie jestem w stanie Ci tego wytłumaczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Deontay Wilder vs Tyson Fury (1.12.2018) - Martin - 18-12-2018 04:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości