Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Fury przed czasem 0% 0 0%
Fury na punkty 11.11% 1 11.11%
Wilder przed czasem 77.78% 7 77.78%
Wilder na punkty 0% 0 0%
Będzie remis 11.11% 1 11.11%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder vs Tyson Fury (1.12.2018)
01-12-2018, 11:27 PM
Post: #34
RE: Deontay Wilder vs Tyson Fury (1.12.2018)
Moje typy przed galą:
Deontay Wilder - Tyson Fury -> tak naprawdę wszystko zależy od Brytyjczyka i od tego, w jakiej formie go zobaczymy. Jeśli to będzie Fury z ostatnich walk to raczej egzekucja. Jeśli natomiast będzie to Tyson skupiony, ale swobodny, walczący bezpiecznie, boksujący lewym prostym i świetnie poruszający się na nogach, wypunktuje Wildera. Nie mam wątpliwości, że lepszym pięściarzem jest "Król Cyganów" i liczę, że tak bardzo zmobilizował się do tej walki, iż znajduje się w optymalnej formie. Mój typ: Fury PTS

Jarrett Hurd - Jason Wellborn -> Kompletny missmatch. Brytyjczyk to absolutny przeciętniak, który dwa razy wymęczył po wyrównanych walkach zwycięstwa z Tommy'm Langfordem. Było dużo momentów, kiedy Langford dominował w ringu, rzucając nawet Wellborna na deski. Mój typ: Hurd KO w pierwszych 2-3 rundach.

Luis Ortiz - Travis Kaufmann -> Fajny rywal na powrót dla Ortiza. Kaufmann nie jest żadnym zagrożeniem, ale na pewno postara się wygrać, będzie aktywny, da kilka twardych rund Kubańczykowi. Przegrana King Konga jest oczywiście niemożliwa, lecz można liczyć na niezły pojedynek. Mój typ: Ortiz KO pod koniec walki

Joe Joyce - Joe Hanks -> Hanks to dla mnie spora niewiadoma. Chłopak świetne się zapowiadał, ale porażka z Andy Ruizem Jr nie pozwoliła mu zaprezentować wszystkich umiejętności. Mam nadzieję, że pokaże je dzisiaj, bo okazja fajna. Rywal pompowany na przyszłego mistrza świata, mający swoje atuty, ale też pewne ograniczenia. Dla Hanksa to trochę walka o być albo nie być. Myślę, że będzie miał swoje momenty, lecz ostatecznie przegra na punkty. Dla mnie to chyba najciekawsza walka na undercardzie. Mój typ: Joyce PTS

Poza tym kilka fajnych nazwisk - Guerrero, Arreola, Williams, Rodriguez i Lowe - ale ze słabymi przeciwnikami. Spodziewam się kompletu czasówek z wyłączeniem Lowe'a.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Deontay Wilder vs Tyson Fury (1.12.2018) - kubala1122331 - 01-12-2018 11:27 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości