Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Fury przed czasem 0% 0 0%
Fury na punkty 11.11% 1 11.11%
Wilder przed czasem 77.78% 7 77.78%
Wilder na punkty 0% 0 0%
Będzie remis 11.11% 1 11.11%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder vs Tyson Fury (1.12.2018)
26-11-2018, 12:30 PM
Post: #27
RE: Deontay Wilder vs Tyson Fury (1.12.2018)
Moim zdaniem jedynie Haye jest względnie miarodajny, bo sytuację Fury'ego zna z autopsji. Też miał długie przerwy, podczas których prowadził się niekoniecznie sportowo, do tego kontuzje... W efekcie na emeryturę posłał go przeciwnik, z którym w latach swojej świetności raczej by sobie poradził. A to, co "w międzyczasie" robił Haye ma się nijak do wyczynów Fury'ego.

Zdania Hattona nie ma co brać pod uwagę, gdyż on i Tyson to dobrzy kumple, z kolei Lewisowi wielokrotnie zdarzało się "odlecieć". Do tego większość komentatorów wciąż odnosi się do Fury'ego w formie z walki z Kliczką, tak jakby nie widzieli jak wyglądał w starciu z Pianetą, 4 miesiące temu. Nie wiem jak inni ale ja tam widziałem wielkiego faceta, który wciąż boryka się z nadwagą i dysponuje przyzwoitą techniką, umożliwiającą mu bezproblemowe zwycięstwo z... ringowym wrakiem, którego na dobrą sprawę między linami w ogóle nie powinno już być.

Tym razem wyjdzie (jeżeli wyjdzie) do zawodnika walczącego regularnie, zdrowego, szybkiego, dysponującego bardzo mocnym ciosem i odpowiednio zmotywowanego. Wilder nie ma żony w depresji poporodowej ani złych wspomnień z poprzednich nokautów. W dodatku ma świadomość, że walka trwa 12 rund a on musi trafić tylko raz, bo Fury to nie Wach ani inny kamiennogłowy posąg. Do tego walczy u siebie... Jak dla mnie jeśli do walki dojdzie i Anglik ją wygra, to będzie to cud.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Deontay Wilder vs Tyson Fury (1.12.2018) - fext - 26-11-2018 12:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości