Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrz świata w innej dyscyplinie sportu na zasadach boksu zawodowego
14-02-2013, 06:20 PM
Post: #4
RE: Mistrz świata w innej dyscyplinie sportu na zasadach boksu zawodowego
Ja nie mam nic do dobrowolnej obrony pod warunkiem że ten dobrowolny rywal jest konkretny.Przykładowo mamy tylko jedną federację i tylko jeden ranking,z zasady to pierwsza 15 tego rankingu to rzeczywiste odzwierciedlenie klasy zawodników.Można by to zmniejszyć do pierwszej 10.Przecież nie da się walczyć tylko obowiązkowych,znaczy da się,ale wtedy mistrz walczyłby raz w roku.Na przykład Cotto wziął walkę z Floydem...walka naprawdę zacna a nie była to obowiązkowa obrona.Jeśli rankingi byłyby robione tylko i wyłącznie pod kątem sportowym to nie byłoby problemów z jakością dobrowolnych obron.

Co do unikania to masz rację,dlatego chciałbym coś ala UFC gdzie zawodnik i jego Menego mają stosunkowo mało do gadania,podpisali kontrakt z organizacją i ma walczyć nie marudzić.

Co do listy to nie mam pojęcia,ale zapewne byłoby ciekawie.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mistrz świata w innej dyscyplinie sportu na zasadach boksu zawodowego - Zioło-Pale-Niebywale - 14-02-2013 06:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości