Ankieta: Kto Waszym zdaniem powinien wygrać walkę Mayweather - De La Hoya?
Floyd Mayweather
Oscar De La Hoya
Remis
Każdą punktację uważam za dopuszczalną.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather - Oscar De La Hoya (2007-05-05)
29-12-2013, 01:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2013 01:03 PM przez BMH.)
Post: #30
RE: Floyd Mayweather - Oscar De La Hoya (2007-05-05)
(28-12-2013 06:37 PM)Sander napisał(a):  Remis jest już średnio akceptowalny a punktacja dla Golden Boya to już spore nadużycie. Końcówka zdecydowała - Floyd był w niej bardzo dobry a Oscar bardzo zmęczony.

Sander
Remis w tej walce, to dla mnie bylby niemaly szok, a punktowanie pod Oscara, to... nie wiem nawet jak to nazwac. Z drugiej strony wielu ludzi ktorzy znaja sie na boksie(nie mowie tylko o panu Pinderze, ale tez swoich znajomych), punktowalo ten pojedynek pod "Zlotego chlopca", wiec moze to kwestia preferencji punktujacego...?Smile
Zdaje sobie sprawe, ze wielu nabiera sie na robienie wiatru, i krzyki publiczonsci. Jezeli jednak tak jest, to proponuje wyl. glos, i zobaczyc jak genialny w obronie jest Floyd. Nie wiem jak dalej potoczy sie kariera "Moneya", ale dla mnie ten gosc ma mozliwosc zostac najlepszym w historii(mowie o swoim prywatnym rankingu, a nie o oczywistej oczywistosciWink).
Dzis spokojnie postawilbym wyzej Mayweathera w P4P all time, niz np. Aliego.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Floyd Mayweather - Oscar De La Hoya (2007-05-05) - BMH - 29-12-2013 01:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości