Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
22-01-2013, 04:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2013 04:22 PM przez BMH.)
Post: #10
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
W oparciu na Twoje punkty odpisze, jak w mojej ocenie byloby oka, choc licze, ze kazdy z chetnych do gry, dorzuci swoje trzy grosze.Wink

1. Mi to pasuje... na bide to 10 bym widzial... 12/15, jeszcze lepiej(choc jezeli ktos odpadnie szybko, to czeka go dluuuugie siedzenie na "lawce"). Wiec sa plusy i minusy propozycji liczby kolejek.
2.Przed uplywem regulaminowego czasu, to ja nie widze nic zlego w edycji(o ile taklowa jest widoczna dla wszystkich na forum, tzn. data, godzina). Z drugiej strony mozna sie umowic, ze nie edytujemy, tylko piszemy kolejny post(byleby przed uplywem czasu). To chyba jeden karabin.
3.W mojej ocenie dobrze byloby, gdyby bylo dopuszczalne opuszczenie max 3 kolejek, w innym przypadku szanse innych moga drastycznie wzrosnac, lub zmalec... chetnie poznam opinie innych zainteresowanych gra.
4.Jasna sprawa, tu chyba kazdy sie zgodzi.Big Grin
5. Jak kto chce... mozna stawiac pojedynczo, mozna dodawac(jak u normalnego buka)

Teraz mam kilka pytan:
1.Czy jezeli w jednym zakladzie stawiam np. na Floyda, to w drugim(oddzielnym) moge na Guerrero?
2.Ewentualnie, czy raz grane zdarzenie, ma prawo sie powtarzac na innym/oddzielnym kuponie(nie wazne czy typ jest identyczny, czy odwrotny, chodzi o wielokrotne granie tego samego zdarzenia)
3. Jezeli ktos bral udzial w kazdej jednej kolejce, to jako premie dodaje mu sie jaki tam % od wygranej? To bylaby fajna nagroda za brak kalkulacji.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów? - BMH - 22-01-2013 04:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości