Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
24-09-2013, 08:00 AM
Post: #200
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Mam nadzieję, że do tej walki wreszcie dojdzie. Wartość sportowa żadna, bo zmierzy się ze sobą dwóch żółtodziobów, którzy tak naprawdę nic jeszcze nie znaczą. Ale można liczyć na całkiem niezłą młóckę w ringu. Jak się chłopaki zdenerwują to nie będzie kalkulacji. Ja jestem za Szpilką. Nie dlatego, że go jakoś wyjątkowo lubię, a Zimnocha nie cierpię. Po prostu uważam, że Artur jest bardziej perspektywicznym i po prostu lepszym pięściarzem. Jest młodszy i bardziej podoba mi się jego styl.
Mimo wszystko trudno mi tu wskazać faworyta. Zarówno Zimnoch jak i Szpilka są przeciętnymi bokserami, mają sporo wad, więc różnie się to może potoczyć. Szpila jest szybszy, dobrze się porusza w ringu, ale często się podpala i zapomina o obronie. Zimnoch wydaje mi się bardziej opanowany, a w walce z McCallem udowodnił, że potrafi też przyjąć. U Artura wygląda to raczej kiepsko. Dość często zdarza mu się bliskie spotkanie trzeciego stopnia z ziemią. Usadził go McCline (łamiąc mu przy okazji szczękę), na dechy rzucił go też Mollo (w sumie czterokrotnie), nawet ten grubas Saulsberry zdołał go powalić. W każdym razie chętnie ten pojedynek zobaczę, bo pewnie sporo się będzie działo.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora. - Artur1969 - 07-01-2013, 07:03 PM
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora. - Patson - 09-01-2013, 12:20 AM
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora. - Splint3rPL - 24-09-2013 08:00 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości