Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
20-08-2013, 08:44 PM
Post: #178
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
BMH
Ja uważam, że do tej walki może w ogóle nie dojść, a jak dojdzie, to wtedy, kiedy obaj będą już past prime. Dlaczego tak uważam? Po aferze na konferencji popularność Zimnocha wzrosła i jest teraz jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich bokserów. Do tego promotorzy i telewizja pompują go jako przyszłego mistrza świata (Przynajmniej takie odnoszę wrażenie, może błędne?). Wasyl i Babilon nie zestawią teraz obu tych panów, bo jedna kura znosząca złote jaja zostałaby zarżnięta. Myślę, że ta walka może dojść o skutku jeśli obaj zanotują pierwsze porażki. Wcześniej tej walki nie widzę, przede wszystkim pod względem marketingowym. Co prawda PPV sprzedałoby się w dużych ilościach, ale panowie promotorzy już tak długo siedzą w tym biznesie, że potrafią myśleć długofalowo i wiedzą, że mogą tą walkę zrobić później, a na razie zarobić na nich w dobrych walkach za granicą.

Podobno kolejnym rywalem Zimnocha ma być Bińkowski. Może mi ktoś wytłumaczyć po co Krzyśkowi kolejny oficjalny sparing?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora. - Artur1969 - 07-01-2013, 07:03 PM
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora. - Patson - 09-01-2013, 12:20 AM
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora. - kubala1122331 - 20-08-2013 08:44 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości