Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek - Teraz a kiedyś...
28-12-2011, 02:28 PM
Post: #20
RE: Tomasz Adamek - Teraz a kiedyś...
(28-12-2011 11:28 AM)Mocny napisał(a):  Wniosłem same fakty. 90% opinii na tym forum, to opinie "niedzielnych kibiców". Trzeba miesięcy, żeby forum osiągnęło wysoki poziomBig Grin.....nie straszDodgy

To co wywnioskowałem z twej wypowiedzi to to, że ty zaliczasz się do 10% opinii z forum, których nie piszą "niedzielni kibice" jak ty to zwiesz. Uwierz, są może na tym forum użytkownicy co dopiero zaczęli się interesować boksem, ale duża część użytkowników tego rozwijającego się forum to ludzie, którzy wydarzenia bokserskie od lat kilku/kilkunastu lat mają w jednym palcu. Nie wiem czy ja się do nich zaliczam, bo nie mnie to oceniać, ale wiedz, że każdy powinien się liczyć z czyjąś opinią, bo zawsze coś prawdy w niej jest - czasami trochę więcej, czasami trochę mniej. Jest to forum dyskusyjne, gdzie My użytkownicy chcemy ze sobą dyskutować, ale się nie kłócić, bo tak jak kiedyś powiedziałem i mam to w sygnaturze - boks nie dzieli nas, a łączy. A dzięki takim jak my, ten sport ma swoje piękno, a celem forum i stron bokserskich jest propagowanie tego sportu, a nie bezsensowne kłótnie. Pozdrawiam

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Tomasz Adamek - Teraz a kiedyś... - sowka - 28-12-2011 02:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości