Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek - Teraz a kiedyś...
28-12-2011, 10:32 AM
Post: #17
RE: Tomasz Adamek - Teraz a kiedyś...
Cytat:a) To uważasz, że Diablo Włodarczyk jest większym mistrzem od Tomasza Adamka? Nie przytaknę Ci w tym i nigdy tego ode mnie nie usłyszysz. Ciesz się z tych zawodników co Polska wychowała. Poziom trzymamy niski w stosunku do innych narodów, lecz jeżeli Ci nie pasuje Ci boks, a w szczególności polski to nie oglądaj.

Nie pisałem nic o Diablo i nie jestem zwolennikiem jego boksu. Więc dziwi mnie Twoja wypowiedź.

Cytat:b) Czy oceniasz tylko grupy tylko pod względem telewizji? Tak, to dobry sposób na budżet, lecz porównaj sobie zawodników 12KP i OGT. W obu grupach walczą młodzi zawodnicy, lecz uważam, że w bokserach z OGT jest budulec na boksera, oparty na wiedzy praktycznej, a nie w książkowej szkole-z całym szacunkiem-F. Łapina.

Tego też nie pisałem. TV to jeden z czynników. Wspominałem o całej infrastrukturze itp. Jeżeli się nie mylę, to pan Gmitruk ma zakontraktowanych 3 zawodników, reszta występuje po prostu u niego na galach, np Sęk. To są czyste fakty. Grupa Wasilewskiego ma przynajmniej Gym,TV,Sponsorów i wyjazdy na zgrupowania. Prawdą jest, że do zawodników 12RKP można mieć zastrzeżenia. Osobiście twierdzę, że taki Cygan jest totalną klapą, zresztą Miszkin też. Znalazło by się jeszcze kilku. Wracając do grupy Gmitruka, to Wilczewski jest nr 1. Szkoda, że Masternak i Wilczewski trafili na Gmitruka, który jest starym bajerantem. Kto go zna, to wiem, o czym piszęBig Grin...Wilczewski miał wielki potencjał, co pokazał w ostatnich walkach. Niestety cierpiał przez brak profesjonalizmu Gmitruka. Co do o Łapina, to masz trochę racji. Jest zbyt klasyczny. Pamiętaj o jednym, polska trenerka, to nie tylko Gmitruk i Łapin.

Cytat:c) Oceniasz Adamka tak krytycznie w wypowiedzi, że zgarnia ciosy, tylko pod względem ostatniej walki? Jakby się tak oceniało, to bym powiedział, że Manny Pacquiao jest przeciętnej klasy zawodnikiem, nie wybijającym się w żadnym stopniu. Oczywiście to co powiedziałem było na podstawie ostatniej walki z Juanem Manuelem Marquezem. W ocenie sportowej pięściarza bierze się przede wszystkim całokształt tzn. ogół stoczonych walk, stylu jaki w nich zaprezentował, wyliczając wady i zalety. W twoim obliczu wobec boksu widać stereotypowego Polaka tj. Ferdynanda Kiepskiego, który wiecznie na wszystko narzeka, to źle, to nie. Nikt nie jest idealny, a ty sam widzisz tylko wady.

Nic nie oceniam na podstawie ostatniej walki. Wystarczy oglądnąć dwie walki z Briggsem lub walkę z CunnemBig Grin. Tu nie ma stereotypu. Pisałem wielokrotnie, że Tomek to kawał pięściarza(kilka postów wcześniej). Wystarczy je przeczytać i zrozumieć. Ty natomiast jesteś po jednej ze stron, tej Masternakowej i Adamkowej, czyli reprezentujesz skończonego Gmitruka. Wywnioskowałem to, po Twoim tonie wypowiedzi i wzmiance o Włodarczyku(który mnie nie obchodzi).Myślę, że należy zakończyć naszą dyskusję. Znasz mało faktów, żywisz się tym, co napiszą i powiedzą w TV. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Tomasz Adamek - Teraz a kiedyś... - Mocny - 28-12-2011 10:32 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości