Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek - Teraz a kiedyś...
26-12-2011, 04:53 PM
Post: #3
RE: Tomasz Adamek - Teraz a kiedyś...
Zgadzam sie z Tobą, Tomek kiedyś był inny. Obecny trener Tomka to nie jest dobry trener, fakt może nauczył czegoś nowego Adamka ale to nie jest dobry trener wg mnie, on bardziej nadaje sie na drugiego trenera a taktykę jaką obrał na walkę z Kliczko była masakryczna. Inaczej Tomka widziałem w tej walce, myślałem że będzie walczył tak jak z Areolla lub Grantem a oglądając Kliczko vs Adamek miałem wrażenie ,że nie oglądam Adamka a jakiegoś buma to było okropne i szkoda mi było Adamka. Adamek powinien przede wszystkim zmienić trenera ale nie rozumiem czemu on nie chce, za bardzo przywiązał sie do Rogera, ale przecież on może być jego drugim trenerem. Adamek potrzebuje lepszego trenera bo z tym daleko nie zajdzie. Wiem może pisze jak Adamko-maniak ale bardzo go lubię i życzę mu jak najlepiej ale raczej nie jest w stanie pokonać Kliczko, wg mnie dużo większe szanse by miał z Wladmirem niż Witalijem , Witalij jest wg mnie dużo lepszym bokserem niż Władimir. Mam nadzieję że Tomek przejrzy na oczy i zmieni trenera.
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Tomasz Adamek - Teraz a kiedyś... - wrzeluk - 26-12-2011 04:53 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości