Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
05-12-2015, 05:23 PM
Post: #1386
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Szpilka wie na czym polega boks zawodowy, tylko "POlaczki" ( specyficzna grupa podludzi mająca żal do ludzi sukcesu) go szkalują jedynie dlatego, że nie udało im się w życiu i ich marzenia nimi pozostały. Ajtuj sprawia, że jego sny stają się rzeczywistością, robi to co kocha za co zgarnia dobre pieniądze, przez co stać go na buty gucci których równowartość wynosi z 10 wypłat przeciętnego hejtera. Pokończyli jeden z drugim filologie czy inne biotechnologie i na samą myśl o patolu bez szkoły który odniósł sukces nie trzymają ciśnienia w gaciach XD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - KrychuTMT - 05-12-2015 05:23 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości