Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
30-08-2015, 06:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2015 06:58 PM przez BMH.)
Post: #1366
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Ponizej przyklad, jak majacy odrobine oleju w glowie facio, moze latwo zdemaskowac klamstwa cop.


Trafiłem akurat na tamten temat i przeczytałem komentarze, no i stwierdzam, że to może robić za studium kłamczuszka-bajkopisarza-mitomana. Otóż ten cały cop:

1)Wypisuje jakiś bóldupiący rzyg pod adresem użytkowników, którzy komentują 'live' w nocy czy nad ranem wydarzenia bokserskie na portalu internetowym, w celu ukazania ich jako przegrywów bez życia godnych politowania.

2)Po napisaniu rzygu - KURDE PRZYPAŁ - orientuje się, jako że mieszka na wschodnim wybrzeżu USA, że na jego zegarku jest trzecia czy czwarta nad ranem, więc sam sobie pojechał nieco po rajtach

3)Musi więc wymyślić coś na szybkości - a zatem wymyśla: ja nie jestem przegrywem, bo u mnie jest dopiero północ, bo ja jestem na zachodnim wybrzeżu - w San Diego, uff niebezpieczeństwo zażegnane.

4)Niespodzianka - dostaje nagle ostrzeżenie, które odkrywa, że pisze ze swojego standardowego IP z East Coast w USA, a nie z żadnego San Diego - KURDE PRZYPAŁ nr 2 -

5)Znowu jakoś trzeba się wyplątać - więc wymyśla, że używa jakiegoś IP serwer, który mu zmienia adres IP zamiast z San Diego, to na ten domowy z Wschodniego wybrzeża

To co następuje w ostatniej fazie, czyli wyciąganie jakichś Garczarczyków z kapelusza, to typowy 'damage control', bardzo pocieszny swoją drogą Big Grin

+oczywiście wszelkie błędy językowe czy literówki są spowodowane zmyślonym oprogramowaniem rozpoznającym mowę








Brawo!

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 30-08-2015 06:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości