Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
10-05-2015, 12:16 AM
Post: #1273
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Powrot krUla


Autor komentarza: RSC2
Data: 09-05-2015 22:46:28
Mecz w piłkę nożną .
Dwa zespoły przez 90 minut stoją w miejscu , Żaden zawodnik nie zrobił ani kroku w kierunku piłki.
A dziennikarz relacjonujący ten mecz pisze tak:
Pozostawmy głupią bieganinę za piłką widzom bez wyobraźni, oni nigdy nie zrozumieją, jak doniosłym spektaklem był ten mecz. Zobaczyliśmy taktyczną wojnę na niewiarygodnie wysokim poziomie, apogeum piłkarstwa jako sztuki.
Wszystko rozgrywało się w głowach a nie w nogach.
Taktyka i ciągłe myślenie na stojąco. Bez zbędnego biegania. Stanie w miejscu przez 90 minut, bo piłka nożna to nie maraton czy bieg z przeszkodami, a szachy na wysokim poziomie.
Wciąż analizuję każdą sekundę tego meczu, słucham również wypowiedzi obu stron. Nie czuję się jeszcze gotowy do przedstawienia swoich wniosków.
Taki mecz w piłkę nożną na stojąco to sedno piłkarstwa niespotykane dotąd na żadnym innym stadionie. Wszystko jest procesem, wszystko wymaga czasu'. Potrzebuję go więcej niż kiedykolwiek.
Obie drużyny były cierpliwe i kompletne.
PS
Ja jak czytałem ten tekst to też jestem cierpliwy. Bo należało napisać bardziej dosadnie.
Panie Jakubie , czy pan czytasz się czasem?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 10-05-2015 12:16 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości