Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
03-05-2015, 04:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2015 04:56 PM przez BMH.)
Post: #1252
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Autor komentarza: DQPiczko
Data: 03-05-2015 14:19:30
A dlaczego nie Gołowkin? W junior średniej albo umownym limicie. Zresztą GGG powiedział, że może zejść do junior średniej. A rozmiarów jest podobnych, co De La Hoya. Tylko wtedy Floyd mógłby zostać uznanym za jednego z najlepszych w historii, może nawet za top 3, bo pokazałby, że potrafi przekraczać limity wagowe, że jest prawdziwym królem P4P. No ale wg.mnie Floyd by się bał na to zdecydować.

Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 03-05-2015 14:29:19
Po zakończeniu kariery zacznie mu walić na dekiel.Facet nie ma żadnego pomysłu na życie, nic oprócz boksu nie potrafi i jeszcze chciałby się w gangsterke bawić . będzie miał straszne doły i depresję po odstawieniu sterydów. Bankructwo, więzienie, samobójstwo. Takie widzę dla niego perspektywy. Nie żebym hejtowal, hejtowal poprostu jest to bardzo prawdopodobne. Taki czarny scenariusz

Autor komentarza: dywizjon303
Data: 03-05-2015 14:31:24
Nie widziałem drugiego takiego idioty który palił by pieniądze lub obstawiał 100 tyś u bukmacherów i chwalił się tym na Facebooku.
Daje mu 5 lat na powrót do slamsów. Tam jego miejsce.

Dziwisz się???bo ja wcale czarnym się zawsze we łbach przewracalo jak mieli za dużo kasy..wieki temu byli niewolnikami traktowanymi gorzej od zwierząt...muszą w końcu odreagowywać

Autor komentarza: rafaeltheo
Data: 03-05-2015 14:43:17
Choc oczywiscie Maidana pokonal Mayweathera w ich 1 walce.
Ponad 800 ciosow- po prostu poturbowal Mayweathera i definitywnie wygral tamta walke
Ale jak wiadomo zbiorowa choroba naet gdyby zadal 8 tysiecy ciosow nie pozwoli chorym przyznac walki rywalowi Mayweathera
To juz powinno sie leczyc, ale coz poradzic- zbiorowe oglupienie laików

Autor komentarza: DQPiczko
Data: 03-05-2015 14:52:18
I jeszscze jedno: chcę Gołowkina dla Floyda nie dlatego, że chcę zobaczyć przegrywającego Floyda, ale bardziej chcę zobaczyć przegrywającego Gołowkina, bo w takiej walce stawiałbym na Mayweathera. Znaczy przede wszystkim chciałbym dobrej ciekawej walki.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 03-05-2015 04:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości