Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
01-05-2015, 12:59 PM
Post: #1227
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
@Wietnam
Nie odpowiem Ci jaki jest poziom wiedzy na głównej, bo ja sam kompletnie nie znam się na boksie i nie potrafię ocenić co jest wiedzą a co nie.
Takie pytanie powinieneś zadać BMH ponieważ ma o wiele większą wiedzę o boksie ode mnie i o wiele dłużej i częściej przebywa na głównej [aby skopiować tu tyle postów to musi je wszystkie czytać.]

Natomiast ja na temat głównej i forum wypowiadałem się wielokrotnie nawet założyłem osobny temat. I tyle wystarczy.

Natomiast „co to są przydatne komentarze” jest sprawą względną.
Jeden lubi to a drugi tamto.
Jeden lubi Kostyrę i jego „skórkę o banana” a drugi chce, aby komentator mówił mu o tym co i tak w telewizji widać.

Każdy wybiera pisanie i czytanie tam gdzie mu odpowiada i niektórzy wolą pisać o tematach około bokserskich, bo pieprzenie w kółko o „wspaniałej obronie mejłetera” , o „betonowej szczęce Wacha ” czy „wspaniałych nogach Rigo” już im przeszło no bo ile razy można pisać o tym samym.

Przypomnę klasyka.
Hołdys do Markowskiego
-Grzesiek czy Ciebie ciągle interesuje granie po raz dwutysięczny Autobioografii?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - RSC-2 - 01-05-2015 12:59 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości